Yırtık Don!

Dönem Dönem Yırtık Dondan Fırlar Gibi Bu Aziz Milletin Hassas, Sinir Noktalarına Temas Ediliyor.
Kısa Bir Süredir Dünya Aleminde Artık Yapıcı Yani İyi İnsanların Sözü Geçmesi İle Yıkıcı Yani Şeytanın Elinde Oyuncak Olmuş Akılların Savaşı Her Geçen Gün Daha Da, Alevleniyor. Doğaldır Ki, Yıkanın Tüm Gücü Yapanın Üstüne Üstüne Gidecektir. Zıtlar Alemi! Lakin Unutulmamalıdır Ki, İyiliğin Yanında Kötülük Ancak Okyanusta Ki, Kum Tanesi Kadardır.
Er Ya Da Geç Allah’ın (c.c.) Muradı Gerçekleşecektir.
Bir Süredir Devam Eden Irksal (TÜRK-KÜRT) ve Hemen Arkasından Gelen Dinsel Sömürü Bu Aziz Milleti Birbirine Düşürmeyi Becerememiştir. Lakin Görülüyor Ki, Şimdi Sıra Milli Yani Yapısal, Kökleşmiş ve Hatta Tabulaşmış Değerlere Geldi.
Gazi Mustafa Kemal Atatürk!
İpini Koparan Saldıracak Yer Bulamadığında Dönüp Dolaşıp Gene Aynı Yerlere Pisliğini Bırakmak İstercesine Mücadele Veriyor. Pişirip Pişirip Önümüze Atılan Aynı Konular Bu Aziz Milletin Aklını Bulandırmaya Ne Acı Ki, Hala ve Hala Devam Ediyor. Gönül İsterdi Ki, Bu Aziz Milletin Her Bireyi Bu Kahraman İle Gerçekten Tanışık Olsun ve Gönlünden Ona Yer Açsın. Ancak Bunun Mümkün Olmadığını Da, İyi Bilmekteyiz. Lakin En Azından Biraz Olsun Değerinin Takdir Edilmesi Artık İlahi Bir Sorumluluk Haline Gelmiştir. Çünkü İslamın Sancaktarı Olan Bu Aziz Milletin Sona Gelen Yolculuğunda İlahi Takdir İle Bir DUR! Denilmiş Ancak Bu Bile İDRAK Edilememiştir.
Bu Çetin Savaşta Şahsımız Olarak 3000 Sayfaya Yakın Bir Eser (KOD SIFIR) Ortaya Koyduğumuz Halde Gene Meydanı Boş Bırakmamızla Beraber İtlerin Dolduğunu Görüyoruz. Ve Anlıyoruz Ki, Her Akıl: İnanmak İstediği İle Gerdeğe Giriyor.
Dünyanın Kabul Görmüş; Döneminin Dehası Olarak Görülen Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e Atılan İftiralar O Kadar Sığ Kalmıştır Ki, Hangisine Yanıt Versek Diye Şaşırmaktayız. Aslında Çoğunu Önemsemiyor ve Görmüyoruz. Ancak Rica Ediyoruz ve Umut Ediyoruz Ki, Onun Zekasına, Değerine Yakışan İftiralar Yapılsın! Aksi Halde Tebessüm Etmekten Öteye Geçemiyoruz.
Bu İftiralardan Sadece En Saçma Olanı Daha Yeni Gözümüze Çarptı. Açıkcası Bu Kadar Saçma Bir İftira İle Sizlerinde Değerli Vaktini Çaldığım İçin Şimdiden Aff Ola!
Sözüm Ona Gazi Mustafa Kemal Atatürk Bir Seccadenin Üzerine Postalları İle Çıkmış, Poz Veriyor. Şimdi Neresinden Baksak, Neresinden Konuya Girsek Şaşırdık. Lakin Bu Tarz Fotomontaj Veyahut Manası Başka Olan Halleri Bu Denli Yorumlamak Neye Hizmet Eder Biliyoruz. Bazı Aklı Evvel, Kafa-Tasıcı Olan Kemalistlerin Ekmeği Yağ – Bal İle Doluyor. Onların En Çok İşine Gelen Bu Haller De, Bizlere Üzüntü Veriyor.
Lakin Görülüyor Ki, İftira Bile SIĞ AKLIN Ürünü! O’nu İdrak Edememişlerin, Nereden Acaba Vursak Diye Debelendikleri ve En Hassas Olan Dinsel Kavram İdeal Geliyor.
Dönemin Dehası İşi Gücü Bırakacak, Şeriatla Yönetilen, Doğduğundan Beri Dini Eğitimler Alan, Askeri Uzman, Stratejist, Sosyolog, Soyu Molllara Dayanan, Mürşidi Olan Bir Zat Bunu Yapacak Hem De, Herkesin Gözü Önünde ve Poz Verecek!!!!! Vay Arkadaş!
Tüm Arkadaşları Sofu Olan! Ağır Dindar Olan Silah Arkadaşlarına RAĞMEN! Ayrıca O Dönemde Dinsiz Veyahut Ateist İnsanlar Bu Dönemde Ki, Kadar Yoktu. Olamazdı Da. Hadi Diyelim Tövbe Haşa Atatürk Dinsizdi. Abe Geri Zekalı, İleri Gelmiş Akıllar;
Bu Kadar Her Konuda Hassas Olan, Dolmabahçe’de Sürekli Kur’an Okutan Bir Zatın Böyle Bir Gaflete Düşer Mi????. Ha Bu Arada Bir De, Masonmuşşşş… Yahudi Türklerindenmiş…
Yahu Kardeşim! Canım Cicim. Sizin Bu Ahmak Akıllarınızdan Türeyen Zehirle Kendiniz Elbette Boğulacaksınız. Bugün Olmasa Yarın. Yarın Olmasa Ahirette.
Biz Yorulduk bu Zat-ın Değerini Anlatmaktan. Vazifemizmiş Gibi Konuyu Her Seferinde Ele Aldık. Lakin İt Sürüsü Çomağını Eline Almış Gene Sürtüyor..
Gazi Mustafa Kemal Atatürk Kur’an Gibidir. Herkes Okur Lakin Anlayanı Az Olur!
Çok Söz Arife Ayıp Olur. Ahmağın Ekmeğine Daha Fazla Yağ Sürmeden Selametle. Selam Selam Vesselam.