Varoş Zihniyet

‘Biz Atatürk Çocuğuyuz! Onunla Varolduk!’

 

Diyen Zihniyeti Eskiden Anlamaz, Anlayamazdım!

 

Ama Şimdi Çok İyi Anlıyorum!

 

Atatürk’ü Zehirleyenlerin Esas Onu Öldürmekle Kalmayıp Sonraki Nesilleri Bile Nasıl Zehirlediklerini Şimdi Yeni Yeni Anlıyorum. Paşamızı Öldürür Öldürmez Tüm Kurumların İçerisine Sızan Hainler Sanki O’nu Destekliyormuş Gibi Senelerce Politika, Siyaset Yaptılar. Amaçları Paşamızı Tabulaştırmak, İslamiyetten Uzak Göstermek, Sürekli Olarak Kanından Güçlen Dediği Halde Onu Renk Sandırıp, Irkçılık Yapıldı. İşte Chp Zihniyeti Esas Atatürk Düşmanı İken Nasıl Ki Atatürk Postu Arkasına Saklandı İse Bu Nesil De Ne Acı Ki Onun Eseridir.

 

Atatürk’ün A’sını Bilmeyenler Bedenlerine Atatürk Yazdırdı. Atatürk’ün A’sını Bilmeyenler Bayrak Ellerinde Cumhuriyet Gösterilerine Katıldı. Birilerine Dinsiz Deccal Birilerine De Dinsiz Sosyalist Devrinci Olarak Tanıtıldı. Bitiremediniz Hala Şu Adamı. Herkes Kendi Tarafına Çekti Durdu.

 

Sanki Hepimiz Süper Müslümanlar Gibi Nefes Alırken, İçki İçmesine Laf Ettik. Sanki Hepimiz Süper Milliyetçi Gibi Nefes Alırken, Türk’ü İslamdan Ayrı Gördük.

 

Arkadaşlar Türk Müslümandır, Müslüman Türk’tür. Gayrısı Yalan Dolandır.

 

Her İki Kelimesinden Biri Türk Olan Birinin İmanından Şüphe Etmek Kimin Haddinedir. İman Ölçer Aletlerimiz Mi Var Ki Onun Bunun İmanına Laf Ederiz.

 

 

Zavallı, Ahmak Gençliğimiz ‘Biz Atatürk Çocuğuyuz, Onunla Varolduk’ Diyerek Zaten Ahmaklıklarını, Cehaletlerini Gösterirler. Arife Tarif Ayıp Olur. Daha Kendi Atasını Bilmeyen Zavallılar, Onlara Gösterilen Bir Puta İnanmayı Hak Gördüler. Sanki Atatürk’ten Önce Türk Yoktu! Sanki Endülüs, Selçuklu, Osmanlı ve Niceleri Türk Değildi. Vah Arkadaş Vah.

 

Kendi Atasını Tanımayan İt Peşinde Koşar!

 

Gazi Mustafa Kemal Atatürk Nice Hataları İle Nefes Alırken Yaptığı Hayrlar Şahsımca Daha Değerlidir. Artık Onun Bunun Arkasına Saklanıp, Atam Kalkta Ben Yatam Diyeceğinize Senelerce Uyuduğunuz Gaflet Uykusundan Kalkınız!

 

Bizlerin Tek Önderi, Örneği Var O’da;

 

Peygamber Efendimiz Hz. Mustafa Muhammed (SAV)

 

Bizleri Sadece ve Sadece Alllah (c.c.) Varetti.

 

Ondan Gayrı Olan Nice Türk Beyleridir. Nice Kahramanlarımız Vardır. Hepsi Hataları, Kusurları ile Nefes Almış Ancak Tek Dertleri Türklüğü Dünyaya Hakim Kılmakmış! Vesselam. (KBÇ)

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.