Türk’e UYARI! Düşmana TAVSİYE!

Sevgili Arkadaşlar,

Bu Satırları Yazmak, Milletimi Tarihte Yaşanan Onca Felaketin Tekrarı Olmaması Adına Hatırlatmak, ve Bunun Bir Vatan-i Görev Olduğunu Duyarak Arz Etmek İstiyorum. Tarih Bu Tip Hainliklerle Doludur. LÜTFEN AMA LÜTFEN Birilerinin Empoze Ettiği, Servis Ettiği Bilgilerle HAREKET ETMEYİN. Kendiniz Araştırmadan, Bilgiyi Kaynağından Öğrenmeden AHKAM KESMEYİN. Çünkü Düşmanlarımız Geceli Gündüzlü Çalışarak Devletimizi Yıkmak, Kendi Lehlerinde Karar Almak Ve Uygulamak Amacı İle Ciddi Bir Çalışma Sürdürmektedir. Bu Asırlardır Yapılan Bir Oyunun Parçasıdır.

Menemen, 31 Mart, Meşrutiyet, vs.. Tüm İsyanlar Bu Oyunların Oyuncağı Olmuştur. Masum Türk Genci Kardeş Kanı Dökerek Sokaklarımızı Kana Bulamıştır.

Ne Olursa Olsun Bizler Bu Topraklarda Yaşıyoruz. Çoğunluğun Oyu İle Gelen Hükümeti Sevmiyor Olabiliriz. Lakin Sevmiyoruz Diye Verilmiş Oyların Daha Doğrusu Kazanılmış Hakların Üstünde Hareket Etmek Hepimize Zarar Verecektir. Eğer Empati Yaparsak, Bir Gün Sizlerin Savunduğu, İnandığı İdeolojiye Sahip Olan Bir Parti Hükümet Başına Geçerse, Nasıl Ki Siz Saygıda Kusur Etmedi İseniz Onlarda Size Etmeyecektir. Ancak Fevri Davranışlar, İnsanlık Dışı İthamlar, Yaptırımlar, İsyanlar Var Olursa, Sizlere De Bunların Olacağı Kesindir. İşte Bunun Sonucu Toplum Katliam, Ölümlerdir. KAOS, İSYANDIR!

Kimseyi Sevmek Zorunda Değiliz Lakin Ehemniyet Vermek, Saygı Duymak Zorundayız. Hükümet Öyle Ya Da Böyle Bir Çoğunluğu Temsil Ediyor ve Kendi İnandıkları Doğrultusunda Hareket Ediyorlar. Eğer Bu Oluşumun CİDDİ Karşısında İseniz, Bir Araya Gelin ve Somut Eylemler Yapın. Lakin Bu Eylemler İsyan Değil Aksine İlimle, Bilimle Hatta Yeni Bir Siyası Oluşumla Yapın. Ama Nasıl Yapalım, Her Köşe Bucağı Tutmuşlar Gibi Mesnetsiz Şeylere İnandırmayın Kendinizi. Bu Ülkeyi Kuran Atamız Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Neler Başardığını ve Esas Hangi Dönemde Neler Yaptığını Düşünün. O Zaman İmkansız Diye Bir Şeyin Olmadığını GÖRÜRSÜNÜZ. Ayrıca Bizler Hayvan Değiliz Ki, Sürekli Olarak Savunmadığımız Değerlere Saldıralım. Bizler Türk’üz. Dünyanın Efendisi İnsanlar, İnsanların Efendisi Türk’lerdir. Avrupa: Bizlerden Efendiliği, Adaleti Öğrenmiştir. Bu Saklanan Gerçeği Kimse Değiştiremeyecek. Lütfen Ama Lütfen Kendinize Saygı Duyup, Atalarınız Gibi Yaşamayı Bir Gaye Olarak Sürdürün.

Bu Yazıyı Yazma Amacım Her Gün Facebook Aracılığı İle İnsanlara Yalan, Dolan Haberler Servis Ediliyor. Sırf Ayrımcılık Adına. Yok Anayasa Maddeleri Değiştirildi. Yok Oruç Tutmak ZORUNLU KILINDI. Ceza-i Şartlar Koyuldu. vs…  Arkadaşlar Sevgili Kardeşlerim, Çocukların Bile İnanmayacağı Bilgileri Bir Yerden Görüp Paylaşmayın. Kötülüğü, Yalan Haberleri İyi Takip Edin. Nereye Sürüklendiğimizi Görün. Amaçlar; Bir Kitleyi Eskiden Olduğu Gibi Ayağa Kaldırıp İsyana Sürüklemek. Toplumsal SAVAŞ İsteniliyor. Bu Oyuna GELMEYİN. LÜTFEN!!!!!

Dış Güçler, Tüm İmkanlarını Kullanarak Bunu Servis Ediyor. Hükümet Aleyhinde Çalışan, Ermeni, Rum, Yahudi Lobileri Sürekli Olarak İnsanları Birbirine Kırdırmak Özellikle De Bu Ülkeyi Parçalara Bölmek İstiyorlar. Burada Çok Ama Çok Önemli Bir Şeyi Belirtmekte De Yarar Görüyorum. Bize Göre, Çerkez, Gürcü, Alevi, Sunni, Kürt, Afyonlu,Edirneli, Trakyalı, Ocu, Bucu YOKTUR! Bize Göre İman Edenler, İnsanlık Adına Hizmet Eden YAPICILAR ve Bunların Tam Karşısında Düzeni Bozmak İsteyen, Kötülüğü ve Türk’e Karşı Savaş Açan YIKICILAR Vardır. Kafatasıcılık Bizlerin Eseri Değildir. Bizler İman Edenlere KARDEŞ Gözü İle Baktık, Bakıyoruzda. Ancak Kim Bu Kardeşlik Üzerinden Oyun Oynuyorsa Bilmelidirler Ki, Düşmanları BİZİZ!. Bu Oyuna Gelmeyeceğiz. Türk’ün Yaradılış Özelliğinden Kaynaklanan İmanı, Cesareti, Adaleti, vs. Tüm Tarihin En Güzel Satırlarını Doldurmuştur. Bunu Kimse İnkar Edemez. Bizi Biz Yapan Zamanında 3 Kıtaya Sahip Olan Türk’ü Türk Yapan, Kudretli Yapan İMANIDIR!. Başka Bir Şey Değildir. İmanından Vazgeçen, Ben Türk’üm Ama Müslüman Değilim Diyenler Yüzünden Gelinmiştir Bu Hale. Lakin Şu An Hiçbir Ülkede GERÇEK MÜSLÜMANLIK Yaşanmıyor. At İzinin İt İzine Karıştığı Bir Dönemde Sizlere De Hak Veriyorum. Müslüman Kimliğinde Onca Zulüm, Eziyet, Haksızlık, Adaletsizlik Yapılıyor Ki, İçler Acısı. Sizlere Bu Konuda HAK VERİYORUZ. Ancak Bu Bahanemiz Olmamalı. Bir Türk Oğlu Türküz. Unutturulan Tarihimizi Tekrardan Hayata Geçireceğiz. Bundan Kimsenin Şüphesi Olmasın.

Lafı Çok Uzatmadan Özet Olarak Şunu Belirtmek İstiyorum. Lütfen Ama Lütfen! Sırf Muhalefetsiniz Diye Hükümete Karşı Yürütülen Abuk Subuk Haberleri Paylaşmayın. Araştırın, Müsbet Sonuçlarla İthamlarda Bulunun. Kin, Nefret Körükleyen Bu Haberlerin Düşman Tarafından Yapıldığını NET OLARAK TESPİT ETTİK. Facebook Üzerinde Çalışan Bir Grup İnsan, İslamiyet Dolayısıyla Bu Hükümet Aleyhinde Ciddi Bir Çalışma Sürdürüyor. Bu Kişiler Hepimizin Listesinde Mevcuttur. Özellikle Ermeni Lobisi İçin Çalışan Bu Zatlara Dikkat Edin. Sürekli Olarak Peygamber Efendimize, İslamiyete, Türk’lüğe Karşı Bir Savaş Açmışlardır. Şu An Ki Hassas Dengelerin Sebebiyetiyle de Hükümeti Gözden Düşürmek, Türkiye Cumhuriyetine Bir Tehdit Olarak Gösterilmektedir. Hiçbir Güç Türk’ü Yok SAYAMAZ! Yok EDEMEZ! Bunu Herkes Gönül Rahatlığı İle Bilsin. İki Kişi Kalsak Bile, Bizi Orta Asya’nın En Dip Köşelerine İtseler Bile, Bu İki Kişi Gün Gelir Herşeyin Hesabını Soracak Güce, İmkana, İmana SAHİPTİR!

Velhasıl, Türk Olduğunuzu Unutmayınız. VE LÜTFEN GERÇEK TARİHİNİZİ OKUYUNUZ! Aksi Takdirde Sıkıntı Çeken Bir Nesil Olarak Tarih Sayfalarında Yer Alırsınız. Bir Türkoğlu Türk Olarak Bunları Söylemeyi Kendimiz Görev Olarak Üstleniyor, Herkesi Sorumluluğa Davet Ediyoruz. Çok İyi Bilinmesi Gerekiyor Ki, Türk’ün Türk’ten Gayrı Dostu YOKTUR! Türk’e Uyarımız Kendisine Gelmesi, Düşmana Tavsiyemiz Fazla Kaşınmaması Üzerinedir!!!

Saygılar Sevgiler. (KBÇ)

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.