Türk Oğlu Türk’ten RedHack’e Çağrı

Son Günlerin Modası, Aslen Türk İslam Düşmanı Olan REDHACK Grubununa Duyurulur!

 

O Kadar Yürekleri Varsa Bir Maske Altına Saklanmaz, Geçerler Karşımıza Anlatırlar Dertlerini Bizler De Dinleriz. Bak Bizlerin Evi, Yurdu, İşi Belli, Eserlerimiz Ortada. Her Sözümüzünde Arkasındayız. O Kadar Yürekli İse O Paşalar Buyursun Gelsin. Önce Bir Endamlarını Görelim. Kancıklar Gibi Saklanarak, Kendince Birkaç Progam Bilip İnsanların Hesabını Çalarak Bu İşler Olmaz. Ha Olur Ama Onun Adına İşte KANCIKLIK Denir.

 

Erkek Dediğin Yürekli Olur. Ne Maskesi Olur, Ne Entrikası. Var Olan Gücü İle Sözünü Eder ve Dimdik Durur Arkasında. İnsanları Bir Maske, Bir Gizem İçerisinde Tahrik Edip, Provoke Eden ve Sözüm Ona Mazlumların Yanında Olan Grup, Çok Meraklı İse Anadolu’da Okuyamayan Nice Gençlerimiz Var, Ellerinden Tuttup, Okutsunlar. Okul Açsınlar. İlim,İrfan Öğretsinler. Fidan Eksinler. Hani Sosyalistler Ya! İnsana Aşıklar Ya!

 

Zevzekçe Konuşup,  Sözüm Ona Adaletin, Sosyalist Düşüncenin Arkasından Çıkıp O Maskeyi De İndirsinler. Gerçek Yüzlerini Şöyle Bir Görelim. Bak Bizler Bedenlerimi Hiç Edip, Nice Sözler Ederiz. Herşeyimizde Ortada. Kimin Kim Olduğunu Görmek, Neye Hizmet Ettiğini Bilmek Adına Bu Arkadaşları Yakınen Tanımak İstiyorum. Kendilerini Tanıyan, Bilen, Olan Varsa Lütfen Debelenmeden Gelsinler Bir Görüşelim. Hesabımı İstiyorlarsa Uğraşmasınlar Ben Kendi Ellerimde Elden Teslim Ederim.

 

 

Lakin Uzun Zamandır Bu Topraklarda Başlar Bedenlere Ağır Geliyor. Nicedir Bu Temizlik Yapılmıyor. Onları Bu Dertten Kurtarmak Bizlere Farz-ı Azimdir. Vesselam. (Kürşat BURAK Çağıl)

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.