Şuursuz Millet

Senelerdir ‘Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ İsmini Belirli Kurumların Elinden Alıp Gerçek Atatürk’ü Tanıtmak ve İnsanlarımın O’nu Gerçekten Tanımasını Arzu Ettim ve Bu Uğurda Çalıştım. Çünkü Biliyordum Ki, Klasik Tarihin Ötesine Geçildiğinde Atamızı Tam Anlamıyla Tanımak, Bilmek Hatta O’nunla Yaşamak Türk Milletinin Kafasında Ki İyi veya Kötü Atatürk Tabusunu Yıkacak Gerçeği İle Yaşatacaktır. Bu Sayede De Atatürk’ün Dilinden Düşürmediği TÜRK Kelimesi De İDRAK Edilebilecek ve Tekrardan Eski Gücüne Kavuşacaktır.

 

İşte Bu Arzu ve Gayenin En Büyük İspatı; 2000 Küsür Sayfalık ve Devamı Olan Eserlerimdir.

 

Eserlerimi Okuyanlar ‘İlk Defa Böyle Bir Atatürk Okuduk!’ Diyecek Kadar Da İleri Gitmişlerdir. İşte O Zaman Doğru Yolda Olduğumu Anladım Ve Eserlerime Halen Devam Etmekteyim.

 

Halkımın Radikal Dindarları Tarafından Deccal Olarak Adlandırılan Atatürk İnancını Yıkmak, Gerçeği İle Yer Değiştirmek İçinde Ciddi Bir Çaba Sarfetmekteyim. Bu İşin Ne Kadar Ağır ve Zor Olduğunu Sanırım Birçoğunuz Bilmiyordur.

 

Radikal Solcuların Elinden Alıp, Radikal Sağcıların Kalıplaşmış Akıllarına Empoze Etmek İşlerin En Zorudur. Çünkü Her Kurum Atatürk’ü Kendine Göre Şekillendirip, Arzu Ettiği Zaman Sunar Hale Geldi. Koca Bir Şahsiyet Malzeme Ediliyor Kimsenin Umurunda ve Farkında Değil.

 

Sözüm Ona Da Yeri Geldiğinde ‘Biz Atatürk’ün Evlatlarıyız’ Diyecek Pişkinlikteyiz.

 

USANDIM ARTIK CEHALETTEN GAFLETTEN!

 

Dilimde Tüy Bitti. Birileri İçin Değerli Olan Şahsiyetlere KÜFÜR ETMEYİN. Hakaret ETMEYİN! Küçük Düşürücü Sözler Yazmayın. Yazanları Tez Zamanda UYARIN! Analarınız, Eşleriniz Bu Kadar Değersiz Mi Ki, Onlarınkine Küfür Edersiniz!!!

 

Dedim Dedim De, Dinletemedim. Ahlaksız, Arsız Nice Küfürler Eşine, Annesine Edilmektetir. Kendini Kaybeden Şuursuz, Dengesiz Ahlaksız Halkıma Sesleniyorum.

 

KÜFÜR ETMEYİN DEĞERLERE! Onlar Size Etse BİLE!!

 

Çünkü Sizler Ettikçe Senelerdir Uğraştığım Canla Başla Çalıştığım Atatürk Projem ZEDELENİYOR!

 

Sapkın Olan Zihniyeti Temizlemek İsterken Sizlerin Pislikleri Yüzünden Onlarda Gazi Mustafa Kemal Atatürk’üme Hakaretler Ediyor.!

 

Ya Uyanın Bu Gaflet Uykusundan Ya Da Bedenlerinize Ağır Gelen Başlarınızı Kesip Atın! Bir Halta Yarar Elbet!

 

 

Vesselam. (KBÇ)

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.