Şımarık, Arsız Çocuklar Gibiyiz!

Heyooo… Yupppiii.. Demokrasi Geldi Ülkemize.. Her Şey Çok Güzel Olacakkkkkk….

he he.. Olacak.. Sen Yalancı, Sen Hain, Sen Riyakar, Sen Tembel, Sen Alkolik, Sen Boş Gezen, Sen Niteliksiz, Sen Barlarda, Pavyonlarda, Sen Günün Yarısı Kafası İyi Gezen, Sen Dedikodu, Sen İftira, Nefret, Kinle Beslenen, Sen Senin Gibi Düşünmeyenleri Düşman, Hain, Aşağılık Gören, Sen Tarihini Bilmeyen, Sen Irkçı, Sen .. Sen.. Sen..

Evet Evet Senden Bahsediyorum.. Arzu ve İsteklerin Olmayınca Herkes Hain, Herkes Satılmış, Ülkenin Tüm Kurumlarına Sızmışlar, Ülkenin Tüm İmkanlarını Kullanıyorlar, ..Evet Sana Göre İsteklerin Olmayınca.. Arsız Çocukların Elinden Şekeri Alınmış Gibi Bağıran, Çağıran, Cazgırlık Eden, Arsızca Ona Buna Saldıran Lakin Sözüm Ona Ülkenin Aydınları, Güngörmüşleri, Modern Kafalıları…

Ne Oldu Şimdi! İstediğiniz Hayli Hayli Oldu! Onca Kuruma, Devlete Hakaret Ediyordunuz, Hainler, Satılmışlar, Çete Diye.. Ne Oldu!? Şimdi Nice Kurum Vatansever Mi Oldu????

ARSIZLAR! AHMAKLAR!

Ama Daha Heyecan Yapmamak Lazım. Burası Türkiye. Her An Her Şey Olabilir. Şimdi Anlık Değişen Bir Şey Olsa, Gene Cicim Ayları Biter, Gene Azgınlık Tavan Yapar.Sırf Bir Kişiye Olan Nefretten, Sırf O Gitsin De, Kim Gelirse Gelsin Diye Debelenmelerden Sonra, Birileri Hazırlanmış Bir Paketi Bomba Diye Kucağımıza Bıraktı. Daha Soyu Sopu Belli Olmayan, On Cümlesinden Beşi Yalan Olan, Riyakar Bir Şahsiyeti Başa Getirdiniz.

Helal Olsun. Her Şey Çok Güzel Olacak! Gözünüzün İçine Baka Baka Yalanlarla Nefes Alan Bir Şahsiyet. Aman Ne Olacak Zaten Hepinizin Yaşamı YALAN! Her Nefesiniz Yalan Üzerine, Riyakarlık Üzerine Kurulu. Ne Olacak Ki!Dedikodu, İftira, Riyakarlık, Arsızlık, Edepsizlik Zaten Kanınıza Yerleşmiş. İt İti Çeker Misali; Sizler De, Haklısınız O Kişiyi Seçmekle. Sen Ne İsen Yönetenin De, Odur Misali..

Tebrikler Türkiye! Tebrikler. İşi Ehline Bırakmak Yerine Sadece Bir İnat Uğruna Yalan Dolanı Başa Getirdiniz Ve Bunun Bedelini Ağır Ödeyeceksiniz! Çok Arzu Ederdim Ki, Yarın Bu Şahsiyet Bağlı Olduğu Siyasi Partiden İlişkisini Bitirsin De, Hükümetin Yanına Geçsin. İnanın Çok İsterdim Ahmak Hallerinizin Son Halini Görmeği..Aslında Tam Tamına Zıt Bir Kişiliği Sırf İnat Diye Başa Getirdiniz. Oysa Aynı Kişi; Hükümetin Adayı Olsaydı Yerle Bir Ederdiniz.. Değil Mi!

Neyse Çok Söz Var Da, Anlayan Kalmadı. Ahmaklığa Doymayın. Tek Bir Şey Var Ki, İçimizde O Da, Nasılsa Her Şey Sonunda Güzel Olacak.. Eyvallah. Vesselam.

Hmm Son Söz Olsun; Akla Düştü Yazıya Da, Düşsün, Kayda Geçsin. Söyleniyoruz Tek Adam Rejimi Olmasın Diye Ama Aslında Hepimiz Kendimizi İrdelersek Anlarız Ki, Aslında Hepimiz Tek Bir Sesle, Tek Bir Adamla Yönetilmek İsteniyoruz. Bu Halimizle İspattır. Oturduğu Yerden, Hiç Tanımadığı, Aslında Tüm Yaşamı İle Kendisine Zıt Olan Bir Şahsiyeti Oyla Başa Geçiren Zihniyet, Her Şeyin İyi Olması İçin Adama TAM TESLİMİYET Gösteriyor. Gördünüz Mü Halinizi. Aslında Hepimiz Tek Adamcıyız. İşte Bu Zihniyettir.. ASL OLAN!