Sen Olmasaydın Olmazdık!

Birileri Öyle Pis, Öyle Sinsi Bir Oyun Oynuyor Ki, Gel Gör Ki, Aziz Milletim Bunu Görmekten Aciz Kalıyor.

 

İki Uç Tarafı Kaşıyan, Zaafları İle Oynayan Bu Hain Oğlu Hain, Kafir Oğlu Kafirler Her Zaman Olduğu Gibi Etkili Bir Söz Ürettiler.

 

‘Sen Olmasaydın Olmazdık!’

 

Dışarıdan Bakıldığında Gayet Sıcak, İçten ve Sevginin Tezahürü Olarak Değerli Şahısa Karşı Söylem Olarak Algılanabilir.

 

Lakin İşin Aslı Pek Öyle Değil!!!!!

 

Çünkü Dindarlar Bilir Ki, Bu Cümle Bir Kişiye Söylenmiştir. Hem De Kainatı Yaratan Tarafından. Söz Aslında Muhammed-i Nur İçin Söylenmiştir.  Gerçi Bizim Dindarları Da Yalan Yanlış Yönlendirmelerle Bu Sözü Şekle Sokup Beden Olarak Yani Son Peygamber Muhammed Mustafa (sav) İçin Söylendiği Bilinir. Oysa Ki, Bu Söz Bir Kişiye Değil Aksine O Manaya Daha Doğrusu O Temsil Ettiği Nur İçin Söylenmiştir. Neyse Karışık Aklınızı Biraz Daha Karıştırmayalım Da Sadede Gelelim.

 

Pek İnançla Alakası Olmayan Veyahut İnançlıyım Elbet Kalbim Temiz Deyip Aslında Pek Bir Cacıktan Anlamayanlar Bu Sözün Nereden Geldiğini Bilmez, Bilmediği Gibi De, Şekilci Olan Aklı İle De Atatürk’e Karşı Olan Gene Sözde Sevgisi İçin Kullanmaktan Çekinmez. Ancak İşin Püf ve İnce Noktası Da Burada Yatıyor. Birileri Dindar Kesimi Bu Sözle Daha Çok Atatürk Düşmanı Yaparken Birilerini De İyice Putperest Bir Hale Sokuyor.

 

Çünkü Çok İyi Bilinmektedir Ki, Gazi Mustafa Kemal Atatürk Tüm Tarikatlarda Deccal Olarak Anlatılır ve Nefret Edilir. Çünkü O Sözüm Ona İslam Ülkesini Bir Anda Batılı, Dinsiz Bir Devlet Haline Getirmiştir. Ve Bunun Gibi Abuk Subuk Yalan Dolan Belgelerle De Bu Kanıtlanmaya Çalışılmıştır. Neyse Orasını Da Çok İrdelemek İstemiyorum Çünkü İşin İçinden Çıkmak Güç. O Kadar At İzi İt İzine Karışmış Ki, Gök Yarılsa O Değerli Bir Zat Dense İnanılmayacak.  O Halde Biz Varolan Konuya Dönelim.

 

Birileri Sözüm Ona Atatürk’ü Severken Birileri De Nefret Ediyor. İşte Bu İki Kutubu Sürekli Kaşımak ve Birbirine Düşürmek Adına Da Kafir Oğlu Kafirler Düzenli Olarak Bu Şahsiyet Üzerinden Polimik Yaratacak Söylemlerde Bulunuyor. Utanmasalar Kainatı Da Atatürk Yaratmış Olacak ve O Olmasa İdi Tüm Kainatta Olmayacak Hale Gelecek. Haşa ve Kella!

 

İşte Bizler Neyi Nasıl Seveceğimizi Bilemediğimiz İçin Ayı Misali Severken Hırpalıyoruz Birbirimizi ve Tüm Değerlerimizi. Aklımız Ahmak Olmuş Yaşamaya Çalışıyor. Tüm Dramatik Hallerimizle Sevdiğimizi Birilerinin Ürettiği Söylemlerle Şirk Kokan Cümlelere Taşıyoruz. Aslında Bunlar Da Normal. Az Okuyan, Az Dinleyen, Kendi Aklını Mutlak Sanan Ahmak Ordusu Haline Geldiğimiz İçin; Birilerinin Empoze Ettiği Herşeye İnanıveriyoruz. Bunları Da Öyle Bir Ciddiyetle Yapıyoruz Ki, Sorsanız Dünyayı Tek Başımıza Kurtarırız.

 

Vesselam Sonuç Olarak, Bir Baltaya Sap Olamamış Nesil; Geçmişe Kalın Harflerle Geçen Kahramanların Arkasına Saklanmayı, Onları Kendine Pelerin Edip Uçabileceğini Sanıyor. Evet Sanmakla Kalacakları Da Aşikar.

 

Sonuç Olarak Aslında Kimsenin Derdi Atatürk Değil. Bu Sözü Üretenlerin Derdi Değerler Üzerinden İnsanları Birbirine Kırdırmak Ve Aralarını Her Daim Açık Tutmak. Çünkü Bu Sayede Müslüman Türkler Bir Olamayacak! Türk’ü Müslümanlıktan Ayırmak Gibidir. Atatürk’ü Dinsiz Kılmak!

 

Bazen Düşünüyorum Da, Keşke Hiç Biriniz Olmasaydınız ..

 

Vesselam. (KBÇ)

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.