RedHack – Mason Evladı – Atatürk

Sözüm Ona RedHack Grubu ile Yatıp Kalkan, Baş Tacı Eden Sevgili ve Milliyetçi Atatürkçü Arkadaşlarıma Duyurulur!

 

Hani Çok Milliyetçi, Hani Çok Atatürk’çüsünüz Ya, Hani Vatanı Kurtarmak İçin Geceli Gündüzlü Direnişte Bulundunuz Ya, Sizin Sesiniz, Söyleminiz RedHack Oldu Ya! Heh! İşte Tam Da Oraya Geldik Şimdi.

 

Diyoruz Ya Bizler De, Az Okuyorsunuz, Bilmiyorsunuz. Bilmemeyi Bırakın Dinlemiyorsunuz Da. Kafanıza Göre Bir Atatürk Çizmiş Gene Kafanıza Göre Bir İnanış Belirlemiş, Nefes Alıyorsunuz. Laf Olsun Diye Olan Yaşantınız İnancınızı Da Belli Ediyor. Neden Mi? Anlatalım Da Dinleyin;

 

Gazi Mustafa Kemal Atatürk; Tüm Dünya Üzerimize Geliyorken Ülkenin Mermi Atacak Tek Bir Tüfeğinin Bile Olmadığını Biliyor Ve Bu Sebeple; Ruslarla Gizli Bir Anlaşma Yapıyor. Bu Anlaşmaya Göre Türkiye Savaştan Galip Gelirse Komünizm İle Yönetileceğine Dair Protokoller Gerçekleştiriliyor. Ve Tüm Halktan Altınlarını, Değerli Eşyalarını İstiyor. Herkeste Canla Başla Yolluyor ve Bu Altınlarla Ruslardan Savaşlarda Kullanılmak Üzere Askeri Malzeme Alınıyor.

 

Sonra Ne Mi Oluyor?

 

Savaş Kazanılıyor Lakin Atatürk; Sizler Gibi Gaflette Değil Uyanık, Hemen Sırtını Dönüyor Ruslara. Çünkü Gerçek Bir Müslüman Böyle Bir Hataya Düşmez. İyi Bir Stratejist Olarak Eşsiz Bir Manevra İle Fes Ediyor Anlaşmayı.

 

‘Biz Diyor Türküz! Kimsenin Boyunduruğu Altına Girmeyiz. Malzemenin Değerini Tüm Halkım Tüm Varlığı İle Ödemiştir ve Konu Kapanmıştır’ Diyor.

 

Ruslar Da Büyük Bir Oyuna Geldiklerini Anlıyor ve Atatürk İçin O Sarı Paşa Haddini Fazla Aştı. Deyip Ölüm Emri Veriliyor. Rus Masonları Tarafından Organize Edilen ve Türkiye Bağlantıları İle De Operasyon Yapılıyor ve Gazimiz Zehirlenerek Öldürülüyor.

 

Şimdi Neden Bunları Anlattım? Gerçi Arife Tarif Ayıp Oluyor Ama Olsun Artık Çünkü Gafletteki Kardeşlerimiz Hala Bu Uykudan Uyanmuyor ve Uyanmamakta Da Direniyor.

 

RedHack Grubu, Komünist, Lenist, Allahsız, Kitapsız Bir Örgüttür. Siyasidir. Atatürk Düşmanıdır. İslam Düşmanıdır. Türkiye Düşmanıdır. Amaçları Bu Ülkeyi Bölmek ve Sosyalist Kimliği Altında Rusyanın Güdümünde Yaşamasını Sağlamaktır. Sosyalistlerin Babası Da Mason Olduğunu Düşünürsek Gerisini Sivri Zekalı Kardeşlerim Düşünsün.

 

Aaaaa Gerçekten Mi? Yaaa Gerçekten!

 

Zevzek Olan Aklınıza Artık Bir Dur Deyin! Yoksa Haddinizi Aşan Söylemleriniz ve Hallerinizin Bedelini Çok Ağır Ödeyeceksiniz.

 

Şimdi Sözüm Ona Bu Direnişe Yardım Eden, Otelini Açan ve Tüm Kaynaklarını Kullandıran Mason Aile ve Evladı Ve RedHack Grubu Hep Birlikte Çalışırlar. Amaçları Kuzu Gibi Görünüp, Toplumda Saygın Gözüküp, Sözüm Ona Mazlumlara Yardım Ediyor Geyiği İle Sizlerin Saf Duygularını Sömürürler. Senelerce Bunu Yaptılar. Şimdi Gene Yapıyorlar. Ama YEMEZLER!

 

Sizler De, Öyle Bir Çukura Düştünüz Ki, Allah Sizlere Güç Nasip Eylesin. Kendi Pisliğinizde Boğulmak Üzeresiniz. Eskiden Daha Olumlu Daha Sağduyulu Davranırken Sizlerin Azmış Halleri Terbiye Görmüyor, Görmemekle Beraber Hala Direniyorsunuz Sapkınlıklarınıza.  Kimin Kime Hizmet Ettiğini, Kimin Ne Olduğunu Bilmiyorsunuz Bari En Azından Redhack Grubunun Logosuna Bakın. Orak Çekicin Ne İşi Var Diye Sorun Kendinize.

 

At İzinin İt İzine Karıştığı Bir Dönemde Neyin Olduğunu Bilerek Nefes Almakta Zorlanan Sizlere Tavsiyemiz Artık Yok. Çünkü Bunları Da Dinlemeyip Devam Edeceksiniz. Edin Edin. Yeyin Birbirinizi. Sonunda Midenize Oturunca Anlayacaksınız  Ne *ok Yediğinizi… Vesselam. (KBÇ)

RedHack – Mason Evladı – Atatürk” için 3 yorum

 1. Tamam red hack ATATÜRK düşmanı buna kimsenin lafı olamaz ama ATATÜRK’e ayyaş mason dinsiz diyen AKP savunarak burda neyi çözmeye çalışıyosun farkındasın ve ya değilsin ama burda sadece siyasi bir taraf tutarak yazı yazman kimseye bişey kazandırmıyor.

  Beğen

  1. Selamlar öncelikle,

   Biz özellikle bir tarafı taraf etmemişiz ki, yeri geldiğinde haksız olan nice şeyi dile getirmekten çekinmiyoruz. Sizlerin bahsetmiş olduğu cümleyi biz duymadık. Atatürke ayyaş diyen bir zihniyet muhakkak ki, kendi yanlışı görmekten söylemiştir. Aksi düşünülemez. Sözün sahibine sormak lazım. Biz böyle bir kelam etmedik.

   Vesselam.

   Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.