Korkma Allah De!

Biri Diyor Melek, Biri Diyor Işık, Biri Diyor Enerji, vs..

 

Yahu Bi Allah Diyemediniz Gitti! O’nun Adı Allah! Yahu! Allah!

 

Korkmayın Allah Deyin Bir Şey Olmaz! Yemez Sizi!

 

O Gücün, O Enerjinin Adına Allah Dememek İçin Ne Çok Debelendiniz!

 

Korkmayın Söyleyin O’nun Adı Allah!

 

Ha Bilmiyorsanız Söyleyeyim Dedim! Arayıp Da Yormayın Kendinizi Diye!

 

Yurt Dışından Adamlar Getiriliyor, Seminer Düzenleniyor, Tonlarca Para Akıtılıyor Sadece ve Sadece O Güce Allah Dememek İçin. Ya Sabır!

 

Kardeşlerim Bilmemek Suç Değil Lakin Öğrenmemek Ayıptır. Komik Duruma Düşüyorsunuz!

 

 

Ama Yanlış Sizde Değil. Ahmakoğlu Ahmak, Sözüm Ona Dindar Geçinenlerde.

 

Her On Kelimesinden Beşi Allah Olan Ancak Müslümanlığın M Sini Dahi Bilmeyenlerle Doldu Bu Aziz Vatan. Allah İsmini O Kadar Dejeneri Ettiler Ki, Marjinal Kesim Allah Yerine Tanrı Demeye Başladı.

 

Şimdi O Yetmedi Adına Enerji, Melek, Işık Diyorlar!

 

Fesupanallah!

 

Kardeşim! Müslüman Ülkede Salyangoz Satılmaz!

 

Bir De Kuantum Diye Bir Şey Çıkardılar. Yok Enerjini Yolla Bana! Yok Pozitif Düşün! Işık Sizinle Olsun! Sanki Star Wars’ta Yaşıyorlar. Allah’ım Ne Günlere Kaldık! Yahu Fazla Film İzlemeyin..

 

Vela Havle Vela Kuvvete!

 

Kardeşim Derdin Kendinse Sor Bize Anlatalım Kimsin, Necisin, Ne İçin Yaratıldın, Neden Mutsuzsun, Neden Sıkılıyorsun, Neden Sürekli Bunalımdasın, Neden Alkol Bataklığındasın, Neden Cinsi Münasabetlerden Sıyrılamıyorsun, Neden Kumara Bulaştın… Nedenleri Merak Ediyorsan Sor Kardeşim Sor.. Geceli Gündüzlü Anlatırız.. Neyin Ne Olduğunu Yeter Ki, Sorun..

 

Elinizin Altında Bizler Varız. Sizlerin Hizmetkarıyız. Allah (c.c.) Bizlere İlim Nasib Etti; Kullanın İşte Bizleri Tepe Tepe. Sizin Malınız Bu. Yakamıza Yapışın Sorun. Ücret de Almıyoruz. Sevmeyin De Bizi. Sevgi, Saygı Da Beklemiyoruz. Yeter Ki, Alın. Ona Buna Eğilmeyin, Binlerce Para Akıtmayın.

 

Korkmayın Allah Demekten. Size En Yakın O! Bırakın Işığı, Meleği, Enerjiyi. Daha Melek Nedir Bilmeyenler Melekerden Enerji Aldığını Söylüyor. Kardeşim Zırvalamayın. Daha İnsan Ne Bilmiyorlar Ne Meleği????

 

Korkma Sen Allah De! Biz İçerisini Doldururuz Evvelallah!

 

Vesselam. (KBÇ)

Korkma Allah De!” için 3 yorum

 1. Selamün aleyküm, yav rabbim affetsin 39 yaşına kadar boş kumarla dalavereyle küfürdü falan derken Allah’a şükürler olsunki tövbe etmek nasip oldu daha birkaç aydır şerşeyin allahtan olduğuna ve allahtan başka herşeyin bu dünyada yalan olduğuna inandım ama şu bi gercekki bazen şu ölüm korkusunu yenememekten sıkıntı ceki yorum acaba nerdir bunun tam olarak ilacı yardımcı olurmusunuz Allah yardımcı olanlardan razı olsun

  Beğen

  1. Selamlar efendim

   Allah (c.c.) her tecellisinde bir hikmet vardır sözü öylesine söylenen bir söz değildir. Nice incelikler vardır da ancak arif olan bunu anlar. Adem yalnışlar yapacak ki doğruyu blsun ve daha sımsıkı bağlansın. Bizlerin dini bilgisi ne acıdır ki ilkokul seviyesinde olduğu için ancak ibadetlerimize yetmektedir. Geri kala nice derdimize ilaç olamamaktadır lakin her derdin muhakkak ki bir merhemi vardır.

   İman duygusu ne kadar güçlenirse Adem o kadar İnsan olmaya başlar. LAkin bu bir anda olacak işler değildir. Prof. bir sporcu gibi her gün çalışmalı her anına dikkat etmelidir.

   Korku akıldan türer. Normal şartlarda yani yaratıldığımızda fıtrat olarak korku bilmeyiz. Bunu iyi bir gözlem yaparsanız neden çocukların korkusuzca olduklarını anlarsınız lakin daha bebek yaşta ilk anne ile başlayan serüvenimizde herkes bir şekide kötü niyetli olmadığı halde bizlere korku nedir öğretir. Kulağımızdan içeri korku enjekte edilir.

   Gün geçtikçe de bu korku tüm dünyamızı kaplar. LAkin iman duygusu herşeyin üstüesinden gelir ve korkusuzluğu öğrenir Adem

   Bİlmediğimizden korkarız endişe ederiz. Ölüm korkusu ise gene aynıdır. Bilmediğimiz içindir. Bu dünyanın aslında geçiçi olduğu Aşkına bu bedeni terk ettiğinde varacağını bilse insan korkar mı efendim.

   Düşünün bir kere. Şu hayatta tek bir aşkınız var ve yola çıktınız. Uzun bir yol. Yolda başınıza nice işler gelirde umursamazsınız .. neden çünkü bnir gayeniz vardır… Aşkınıza ulaşacaksınız..

   Ayrıca büyüklerimiz der ki, İnsan ölmez, ölen hayvandır. Yani bedendir. Şu ceket denilen bedenimizi çıkartıp aynı Hac da olduğu gibi arınmaktır. Bu sözleri sakin hafife almayınız efendim.

   Size doğru yolu gösteren vizcdanınız yani Kalbiniz gönlünüz evvel allah tüm gerçekleri de gösterecektir.

   Kimse yalnız değildir. ..

   İman eksikliği ve akıldan dolan bilgilerle korku duyarız nice şeyden. Lakin İnsana korku yakışmaz. Ayrıca ölümün bir son değil bir başlangıc hatta en güzeli olduğu bilinirse aksine ölümü bir davet gibi karşılarsınız. O kaçar sizden bu sefer siz değil efendim.

   Temiz güzel kablinizi dinleyin kafi.. Size en iyi Kuran odur.. VEsselam..

   Beğen

 2. Allahı azimüşşan senden ve senin gibilerden razı olsun bu benim icin aydınlatıcı oldu cenabı Allah ın bu aciz kuluna bilgilendirme amaclı değerli vaktinizi ayırdığınız icin tşk ederim Allah a emanet olunuz

  Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.