Kokuşmuş Rejim

Kokuşmuş, Günü Geçmiş, Demode Olmuş Bu Rejim Değişmedikçe; Ne İstikrar Ne De, Sağlam Bir Gelecek Bizleri Bekler.Dünyanın Bu Kadar Küçüldüğü ve Bir O Kadar Da, Hızlı Yaşandığı Bir Dönemde; Diğer Milletlere Karşı Üstün Gelebilmek İçin Var Olan Sistemin Tamamen Değişmesi Elzemdir. Hizmet: İnsan İçindir. Egoların Cirit Attığı Bu Sofrada Lezzet Aranmamalıdır. Lakin Görülüyor ve Tespit Ediliyor Ki, Şu An Ki, Sistemde Hizmet Yerine İt Dalaşı Yerini Almış, O Bunu Yapmış, Bu Şunu Yapmış Derdi İle Zaman Harcanmaktadır.

Tüm Azim ve Gayretle Hedefe Yani İnsana Hizmet Olması Gereken Şahsiyetlerin Gafleti; İnancımız ve Bilgimize Göre Yetersiz Bilgi ve Sistemin Çürüklüğünden Kaynaklanmaktadır. Böyle Gelmiş Böyle Gider Edası İle Adım Atılmak İstenmekte Lakin Topal, Aksayan ve Yarı Yamalak Adımlarla İş Görülmektedir. Olan Gene Halka Olan Gene Milletin, Devletin Ağır Adımlarla Rakiplerine Karşı Üstünlük Taslayamamasıdır.

Radikal Kararlar Ancak ve Ancak Azimli ve Gayretli Hedefe Giden Yöneticiler Sayesinde Olur. Yöneticileri De, Doğal Hali İle Halk Seçer. Lakin Seçtiğini İyi Tanıması Elzemdir. Aksi Halde Görüntüsüne Bakılarak Yani Şeklen Verilen Yetki Gene Şekilde Kalır. Tanımadığına Selam Dahi Vermeyen Bir Toplum Olarak Nasıl Olurda Seni Yönetmesi İçin Oy Verilir; Bu Da, Ayrı Tartışılması Gereken Bir Mevzu Olarak Raflarda Yerini Korumaktadır.

Uzun Lafın Kısası, Var Olan Sistem İle İlerlemek Büyük Ölçüde Zaman Kaybıdır. Hizmetin İnsan Temelli Olması Kaçınılmaz ve Unutulmaması Gereken TEK MEVZUSUDUR! Vesselam. (KBÇ)

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.