Kim Gerçek Düşman!

Selamlar Cümleten,

 

Ara Ara Hatırlatmakta Yarar Gördüğümüz, Bir Konuyu Tekrardan Yazıya Dökme İhtiyacı Duyuyoruz.

 

Uzunuzasıya Değil Bu Sefer Öz Cümlelerle Bunu Dile Getirmeye Çalışalım.

 

Bazı Yeni Yetme Yazar ve Araştırmacıların Sadece Kopyala Yapıştır Zihniyeti İle Yalan Dolan Bilgileri Bir Araya Getirerek Eserler Çıkarması Moda Oldu. Bununla Da Kalmayıp, Sözüm Ona Milletimizin Düşmanlarını Teşhis ve Teşhir Etmesi Ayrı Bir Sorunu Da Beraberinde Getirmektedir. Muhakkak Ki, Sizlerinde Dikkatini Çeken Bu Konu Şahsımızca Düşmandan Daha Beter Zarar Vermektedir İnsanlarımızın Eşsiz Aklına.

 

Şöyle Ki, Gene Dikkat Edilirse, Sürekli Olarak Dünyayı Onların Yönettiği Dolayısı İle Heryerde Gözleri, Ayakları ve Kolları Olduğu, Her Şeyimizi Dinledikleri, İstihbarat Sistemlerinin Eşsiz Olduğu ve Heryere Sızdıkları, Çok Zeki, Çalışkan ve Korkusuz Oldukları Mütemadiyen Zikredilir. Hatta Eserlerinin Kapakları Bile Onların Logoları, Sembolleri, İsimleri İle Süslenir.

 

Bize Göre Bu Kişiler Ya Kasıtlı Bunu Yapmaktadır Ya Da Bazı Yazar Abilerinin Yolundan Gittikleri İçin İyi Niyet İle Başlayan Lakin Aslında Şerre Hizmet Eden Bir Yola Dönüşmüştür.

 

Gene Dikkat Edilirse, On Cümlesinin Dokuzu Düşmanı Zikrediyorsa Bu Kişi Ya Onun Hayranıdır Ya Da Gizli İttifakı. Çünkü Sürekli Olarak Onları Düşman Gibi Gösterse De Aslında Tümünün Reklamını Hatta Daha Ağır Tabir İle Yardakçılığını ve Propagandasını Yapmakta Olduğu Anlaşılır.

 

Bu Genelde Bizim Bildiğimiz Has Düşmanın Takdiğidir. Sağ Gösterip Sol Vurmak. Tek ve Anti-Tez.

 

Amaçları Çok Basittir.

 

KORKU İMPARATORLUĞU!

 

Sürekli Olarak Heryerdeler, Bizi İzliyorlar, İstihbarat Ağları Çok Güçlü. İsteseler Bizi Hemen Yok Ederler. Hatta Tüm Askeri Sistemlerimiz Onlara Bağlı. Bir Düğmeye Bassalar Yok Oluruz Gibi Ahmakça Sözlerle Aslında İnsanların Aklında Gizliden Gizliye Korku Salmak, Psikolojik Harp Yapmak Vardır.

 

Çok Net Olarak Söylüyoruz Ki, Uyanık Olun! Düşmanı Sürekli Anan, Yazan, Konuşan Kim Varsa Ya Gafletinden Ya Da Bunu Kastından Yapmaktadır. Kendi Varlığını Hiç Edip Sürekli Olarak Düşmanı Bir Şekilde Övenler Bu Ülke İçin Düşmandan Daha Beter Zarar İhtiva Ederler.

 

Bizim Fikriyatımız İse Çok Açıktır!

 

Bize Göre; düşman Zeki, Çalışkan, Korkusuz, Cesur, Güçlü, vs.. DEĞİLDİR! Aksine Ahmak, Tembel, Korkak ve Güçsüzdür. Çünkü Hak’kın Karşısında Durmak Ancak Acizliğin Belirtisidir. Ayrıca Daha Büyük Bir Nedeni Vardır O Da Şudur Ki;

 

Bizim Milletimiz: Tembelllik Edip Gaflet Uykusundan Uyanmadığı İçin Meydan Boş Kalmış ve Kurtların Olmadığı Ovada Çakallar Gezer Olmuştur. Konu Bu Kadar Basittir. Meydan BOŞTUR! O KADAR!

 

Bu Aziz Millet, Aslına Tekrardan Rücu Etse;

 

GÜÇLÜ, ÇEVİK, KORKUSUZ ve Yenilmez Olacaktır. O Zamanda Bu Soysuz Düşmanın Gölgesi Dahi Görülmez.

 

Tek Arzumuz ve Gayemiz Düşmanı Baş Tacı Etmek Değil Aksine Milletimizin Uyanmasını Sağlamaktır.

 

Vesselam. (KBÇ)

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.