İttihak ve Terakki Cemiyeti ve Atatürk

İttihat ve Terakki Cemiyeti (dönemin sözüm ona milliyetçi vatanseverleri ve gerçek vatansever lakin aldanmışları) Zamanında; Hani Hep Arkasına Sığındığınız Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e Gelip, Biz Bu Rejimi İstemiyoruz, Yıkacağız Demişlerdi. Çünkü Atatürk’ün Bir Çok Yakın Arkadaşı Bu Cemiyete Aldatılarak ve Milli Duyyguları Sömürülerek Üye Edilmiş ve Mustafa’sız Bu İşin Olamayacağını İyi Biliyorlardı.

 

Lakin Arzu Edilen Olmadı. Mübarek Mustafa Kemal, Bu İstek Karşısında Bu Kişilere TEK BİR SORU Sormuştur.

 

‘Yıkalım Yıkmasına Da Sonrasında Kim Gelecek, Kim Yönetecek!’

 

Yani Bir Doğru Yapıp, 40 Yanlış Yapmak O Zeki Adamın Akıl Süzgeçinden Geçmedi. Ve ALDANMADI! KANMADI! OYUNA GELMEDİ! Yahudi Oyunu Olan, Bu Cemiyet Gerçek Vatansever Gençleri Provoke Edip Sultanı Devirmek İstediler. Lakin Amaçları SADECE BU İDİ. Vatan Derdi Yoktu Cemiyetin. Sadece Yıkmaktı. Çünkü Atatürk’ün Sorusuna Kimse YANIT VEREMEDİ! Ve Atatürk O Cemiyetten Ayrıldı. Onları Aldanmış, Hatta Vatan Haini Gördü.

 

Sonra Ne Mi Yaptı?

 

İşte En Güzel Kısmı Burada!

 

Canla Başla Çalıştı, Direndi, Sevmediği Şeyleri Not Etti. Tüm Kabiliyeti, Zeka Becerisini Eylem Yaparak, Gösteri Yaparak İsyan Ederek Değil, Bizzat-I Cephede Canını Bile Feda Edecek Şekilde Savaştı. Halkına Kendini Sevdirdi. Cesareti, Zekası ve İnancı İle Gerçek Anadolu Halkı Onu Bağrına Bastı. Yoksa Sanıldığı Üzere Alkolik, Ateist, Solcu, Komunist Olsaydı Anadoluya Ayak Bastığı Anda Onu Linç Ederlerdi. Siz Anadolu İnsanını Fazla Hafife Alıyorsunuz! Onlar Saftır Lakin Aptal Değildir. Mevcudiyetlerinde Olan Özgüven Sayesinde Hainlik Beklemezler, Çünkü Hainlik Beslemezler.

 

Şimdi Tarih Düşünen İnsanlar İçin Çok Şeydir. Lakin Sadece Bakıpta Okuyanlar İçin Bir Hiç Olur. İşte Bu Hiçlik Benliğinde Emin Olun Ki Gün Gelecek Hepiniz BİRER HİÇ OLACAKSINIZ! Vesselam. (KBÇ)

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.