Hey Garip Ademoğlu!

Onca; Süslenme, Giyinme – Kuşanma, Düzen – Tertip, Eğitim – Öğretim, Güzel Ağdalı Sözler, İltifatlar, Jestler, Komplimanlar, Kokular, Güzel Giysiler, Takılar, Şatafatlı Evler, Arabalar, Birisini Ya Da, Birilerini Mutlu Etmek, Aklına, Gönlüne, Fikrine, Yatağına, Cüzdanına, Huzuruna, İşine, Evine Girmek İçin Geceli Gündüzlü Ter Döker, Ciddi Bir Mesai Harcarsınız. Çoğu Zaman Sağlığınızdan, Paranızdan Bile Olursunuz Bu Elde Etmeler, Bir Yerlere Gelebilmek İçin. Nice Gönüller Alır Sonra Kırarsınız. Bunca Muhabere Sırf İyi Bir Hayat, Mevki – Kariyer, Eş – Aile – Çocuk, Menfi Çıkarlar İçindir. Ancak Zaman Gelir, Tüm Bunlar Size Sırtını Döner. Ters Teper. İhanete Uğrar, Aldatılırsınız. Sonunda Da, Tekliğinizle İsyanlarınız Bir Araya Gelip Hesap Sorar Sizden. Üzülür, Ağlar Hatta İsyan Edersiniz. Ona Buna Çatmak İster Hatta Çatarsınız. Ama Bilirsiniz Hata Kimde, Nerede. Ancak İtiraf Edemezsiniz Yüksek Sesle. Sonra Farkedersiniz Ki, Onca Mücadele Sadece Birisinin Yada Birilerinin Gözüne Girmek, Sevilmek, Sayılmak, Övülmek, Hürmet Edilmek İçindir.

 

Herşeye Rağmen Bir Şeyi Hep Unutursunuz. Kendi Irkınız Varolduğundan Bu Yana Onca İhanet, Söylenme, Küfür, Günah, Yıkım İçerisinde Olduğu Halde Sizleri Kendinden Vareden Yaradanı Es Geçer, Görmezden Gelirsiniz. Oysa O, Sadece Sizler İçin Tüm Kainatı Yaratmış ve Bununla Da, Kalmayıp Emrinize, Himayenize Vermiştir. Ve Yine Ne Gariptir Ki, Onca İhanet, Söylenme, Hiç Saymalara Rağmen O, Hürmetinden, Sevgisinden, İyiliğinden, Aşkından ASLA ve ASLA Vazgeçmemiştir. Her Asır, Her Yıl, Her Ay, Her Gün, Her Saat, Her Dakika, Her Salise, Hatta Her Anınızla Sizlere Olan Aşkını Zikreder Tüm Canlıları İle.

Bir Yandan Sizi Karşılıksız Seven ve Aşık Olan Yaradan, Bir Yandan Da, Sadece ve Sadece Kendi Egolarınızı Tatmin Etmek İçin Mücadele İçerisine Girdiğiniz Yaşam Kavgası. Gönül Almalar, Kırmalar. Ne Bir Yıl, Ne Bir Ay, Ne Bir Gün, Ne Bir Saat, Ne De Bir Dakika Düşünün. Sadece Şu An’ı Düşünün. Bir An Düşünün. Onca Hizmet, Hürmet, Aşk, Size. Evet Evet Tam Olarak Size Duyulurken Ne Oldu Da, Siz Bunları Görmez, Görmezden Gelirsiniz. Hadi Gördünüz, Es Geçtiniz. Görmezden Geldiniz. Sonrasınıda Mı Görmediniz? Es Geçtiniz? Görmezden Geldiniz! Sonunu Bildiğiniz Hayalin İçerisinden Ne Zaman Çıkıp Ben Bu Değilim Diyeceksiniz. Hayat Herşeyi İle Bu Kadar Müsbet İken, Hayallerle Ne İşiniz Olabilir. El- İnsaf Demez Mi İçinizde Ki, Yüce Varlık? Can!

 

Esas Olan Karar Vermektir. Ve Verilen Kararın Ciddiyetle Takip Edilmesidir. Bir Yandan Egolarınız ve Sonucunda Müsbet Olan Yanılgılarınız, Bir Yandan Da, Aşkı İle Sizlere Tüm Kainatı Sunan Yaradan. Evet. Sanırım Burada Bir Karar Gerekiyor. Bu Da, Sizlerin Değerli Aklınızdan Geçiyor. Arife Tarif Gerekmez!

 

Selamlar. (KBÇ)

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.