Hele Bi Çekilin!

Bu Ülkede Gerçek ve Mutlak Manada; Sanat, Spor, Siyaset, Sosyal Yaşam, İnanç, Eğitim, Öğretim ve Saygı YOK!

 

Var Da Yok! Yani Var Gibi Gösterilip; Daha Doğrusu İsim Olarak Var Cisim Olarak Yok! Yani Sözde Var Ama İcraatta Yerlerde Sürünüyor.

 

O Halde Niye Yaşıyoruz!? Ne İçin?

 

Güven, Saygı, Sevgi Yoksa Neden Nefes Alıyoruz?

 

Riyakarlık Değil Midir Bu Hallerimiz?!

 

Mutlu Değilken Mutlu Rolüne Mi Girdik! Ya Da Hadi Canım Sendelerle Mi Halen Yaşamaya Çalışıyoruz. İnsanlığımızın Yok Olduğu, Geberdiği, İzinden Eser Bile Kalmadığını Sadece Bizler Mi Farkediyoruz Da Hepimiz Aptalsınız? Ya Da Bizleri Aptal Durumuna Mı Düşürmektir Gayeniz?

 

Yoksa; ‘Sistem ve Zaman Böyle!’ Deyip Bu Fırtınanın İçinde Bir Dal Bulup Tutunmaya Mı Çalışıyorsunuz? İstemeye İstemeye!

 

Yahu Hayvan Bile İstemediği Şeyi Yapmıyorken; Size, Bize Ne Oluyor! Hayvanoğlu Hayvanlar!

 

Dur Ne Zaman Diyeceğiz! Ne Zaman Yeter Deyip Ayağa Kalkacağız! Hayat Sadece Para Mıdır? Mevki Midir? Karı Kız Mıdır? Futbol Mudur? Fotoğraf Çekme Midir? Dans Etmek Midir?

 

Ne İçin Yaratıldığımızı Sorgulayan, Neden Bu Dünyaya Geldiğini Merak Eden ve Derdine Düşen Yok Mu? Yok Mu Yahu! Biz Mi Kaldık Bunları Acı Acı Feryat Eden De Sesimiz Kısılana Kadar Bağırıyoruz!

 

Nereye Kadar Sürecek Bu Asalak Hayatımız? Günü Kurtarmak Adına Çırpınışlarımız Ne Zaman Bitecek, Usanacağız. Neden İtiraf Edemiyoruz! Bir Halta Yaramadığımızı Söylemeye!!! Neden Onca Okul Okuyup, Onca Kitap Bitirip Halen Bir Cacık Olmadığımızı ve Bir Türlü Huzuru Yakalayamadığımızı Söyleyemiyoruz Da Elin Adamın Açığını Yakalamak Adına Debeleniyoruz!

 

Birisi Hata Yapsın Da Hemen Saldırayım Diye An Kolluyoruz! Kendi Çöplük Yaşamımızdan O Kadar Bıktık Ki, Bir Halta Yaramayan; Hayvandan Bile Değersiz Olan Mevcudiyetimizi Görmemek, İçimizde Ki Sesi Duymamak Adına Keyfi İşler Peşinde Koşuyoruz!

 

Evliler Mutlu Değil, Para Kazanan Değil. Mevki Sahibi Olan Değil. Yahu O Zaman Niye Nefes Alıyoruz! Neden? Kim Zorluyor Bizi! Çekelim O Halde Fişi? Heee Yemiyor Değil Mi? Bir Gün Daha Fazla Yaşamak İçin On Takla Atarken, Konu Hayat Olunca Herkes Tirtir Titriyor!

 

Sizi Bilemem Ama Ben Dur Diyorum! Sisteme, Düzene, Bizleri Bu Hale Getiren Büyüklerimize, Her Kim Varsa Engel Olan, Dur Diyorum! Hatta Size Bile Dur Diyorum Artık. Bir Durun! Daha Gelmeyin Üstüme! Hele Bi Çekilin! Bir Halta Yaramıyorsunuz Bari Hele Bir Çekilin Doğrunun Önünden!

 

Vesselam (KBÇ)

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.