Hani Bazıları Diyor Ya!

Hani Bazıları Diyor Ya; Atatürk Yaşasa İdi Bu Adamların Kelleri Giderdi. Bende Diyorum Ki, İyi Ki Atatürk Yaşamıyor. Çünkü O’nun İlkelerini Sözüm Ona Takip Edenlerin; Kin, Nefret ve En Önemlisi Cehalet Kokan Ağızlarını Görmemiş, Duymamış Ve Aynı Havayı Tenefüs Etmemiş Oldu. Yoksa Gerçekten Sirozdan Ölebilirdi.

Oynanan Oyunun Farkına Ne Zaman Varacağız? Asırlardır Süre Gelen Bu Sinsi Tezgahın Önüne Ne Zaman Geçeceğiz? Daha Kaç Gencimiz Son Nefesini Verecek Daha Kaç Anne Evladının Arkasından Ağıtlar Yakacak? Neler Oluyor Bize?

Günlerdir İletilerinde Yunus Emre, Mevlana Sözlerini Paylaşanların İkinci İletilerinde Ki Kin, Nefret Ve Cehalet Kokan Cümleler Ne Zaman Son Bulacak? Ben Yerim Sizlerin Atatürk’ünüzü, Mevlana’nızı, Yunusunuzu! Sizler İçin Bu Değerli Eşsiz İnsanlar Olsa Olsa Putperest Dönemde Ki Hamurdan Yapılan Putlar Olur. Neler Oluyor Bize?

Bu Kutsal Topraklara Onca Alim Gelmiş Onca Değerli İnsan İz Bırakmışken Neden Hala Bu İnsanlar Düzelmiyor? Ders Almıyor? Gerçekleri Göremiyor? Hangi Güç Benim Halkımın Gerçekleri Görme Yetkisini Elinden Alıyor. Hangi Güç. Cehalet? Önyargı?.. Neler Oluyor Bize?

İşine Gelindiğinde Tasavvufun Bütün Nimetleri Peşisıra Kullanılırken Neden İcraate Gelindiğinde Ben Mevlana Değilim Adam Olda Gel Deniliyor? Bu Vurdum Duymazlık Hangi Ulusun Özellikleri Ki Bizlerin İçine Sinsice Girip, Çıkmak Bilmiyor. Yıkılmayan Bir Gücü En Değerli Yerinden Vuruyorlar Da Halen Bu Görülmüyor Mu? Kürtler İle Türk’lerin Bağını 5000 Yıldan Beri Evsahipliği Eden Bu Topraklar Bile İsyan Ederken Neden Üstünde Duran İnsanlar Farketmiyor? Neler Oluyor Bize?

Kürt Sorunu Bitince Alevi Kardeşlerimiz Mi Düşman Olarak Karşımıza Sunulacak? Onlarada Mı Köpek Muhamelesi Yapılacak. Hakaretler Edilecek Ölümler Yaşanacak. Yada Onlardan Sonra Kim Kalacak? Halen Farkına Varılmıyor Mu? Amaç Zaten Kardeşi Kardeşe Düşman Etmek. Kanı Bozuk İnsanları Alıp İki Tarafında Masum İnsanlarını Katlederek Nefret Tohumları Atıldığı Ne Zaman Farkedilecek? İki Tarafta Suçludur. Onlarda Bu Tuzağın İçerisine Düşmüş Ve Canlar Almıştır. Bu Yüzden Suçu Onu Buna Atmak Yerine Atalarımızdan Kalan Dostluğu Tekrardan Yaşatmamız Gerekmektedir. Apo ve Türevleri Ne Müslümandır Nede Kürt’tür. Çünkü Gerçek Müslüman Cana Kıymaz. Can Almaz Aksine Can Verir. Bunların Ne Dini Vardır Nede Allah’ı. Bu Gerçek Ne Zaman Farkedilecek? Özel Olarak Yetiştirilmiş Casuslar Bu Topraklarda Cirit Atıyor. Ama Sanmayın Ki Bu İnsanlar Farklı Yüzler. Aksine Sizden Benden Daha Türk, Kürt Görünümlü İnsanlar. Nefret Tohumlarını Ekiyorlar Bu Topraklara. Uyanın Artık. Bırakın Sanal Milliyetçiliği, Ahkam Kesmeyi, Efeliği. Dönem Cenk Etme Dönemi Değildir. Dönem Aydın Sanatçı Bilimadamı Yetiştirme Zamanıdır. Cehaletin Kol Gezdiği Topraklarda Bitki Otlaşırmış. Acaba Bu Yüzden Mi Tarım Bitti Ülkemizde. Acaba Oda mı İsyan Eder Bizlerin Bu Haline? Neler Oluyor Bize?

Sözüm Ona Atatürk’çü Olanlar En Şiddetli Küfürleri Ediyor Şu Dönemde Kürtlere. Dostlar, Arkadaşlar Benim Sevgili Milletim; Sizlerin Yere Göğe Sığdıramadığı O Atatürk, Çanakkale Savaşı Sonunda Ölen Anzaklıların Annelerine Yazmış Olduğu Mektubu Okuyun. Ancak Ne Acı Ki Bazılarınız Okuduğu Halde Anlamamış. O Zaman Elimden Geldiğince Basit Bir Şekilde Anlatayım. Anzaklılar Hiç Alakaları Olmadığı Halde Bizim Topraklarımıza Kadar Gelmişlerdir. Övünçle Türklerle Savaşma Adına. Müslüman Değillerdi. Bakın Müslüman Değillerdi. Ve Onlarca Mehmetçiği Katlettiler. Askerimizin Ayağında Postalı Bile Yokken Çıplak Ayak Cepheye Koşarlarken Haince Anzaklılar Tarafından Öldürüldüler. Ancak Tahmin Edilen Olmadı Ve Düşman Kazanamadı, Yenildi. Evet İşte Esas Mesele Şimdi Başlıyor. Sizlere Kalsa (Her Kelimesinde Kin,Nefret Cehalet Kokan Ağızlar) Savaş Sonrası Etmediğinizi Bırakmazdınız. Her Tür Hakareti Her Tür Küfürü Sayarsınız Düşmana Karşı. Ama Gelin Görün Ki, Gazi Mustafa Kemal Atatürk Böyle Yapmamıştır. En Hain Düşmanının Ölüsünü Bile Ceset Olarak Görmemiş Bağrına Basmıştır. Onlar Artık Bizlere Emanettir Demiştir. İşte Asalet, İşte İnsanlık, İşte Müslümanlık, İşte Ahlak, İşte Kültür, İşte Türk, İşte Gerçek İnsan Budur. Çünkü O’nun Annesi Molladır. Tasavuffuf Eğitimi Almıştır.  Yunus Emre ve Mevlana Kitaplarını Okumuş Anlamış ve İdrak Edip Hayatında Uygulamıştır. Ve En Önemlisi, Peygamber Efendimizin Soyundan Gelmektedir. Gerçek Bir Türk Müslümanıdır. Nasıl Ki Peygamber Efendimiz, Size Tokat Atan Olursa Diğer Yanağınızı Çevirin Diyorsa, Nasıl Ki Mevlana Ne Olursan Ol Genede Gel Diyorsa İşte Bu Asil Bağ Atamızdada Vardır. Oda Düşmanına Hakaret Etmemiş Bağrına Basmıştır. Çünkü Bu O’nun Asil Kanından Gelmektedir.

Eğer Atatürk’çü İseniz Ki Değilsiniz. En Azından Biraz Okuyun. İdrak Edin. Sonra Savunun Değerleri. Çünkü Sizlerin Savunduğu Atatürk Yok. O Sizlerin Atatürk’ü Değil. Çünkü Yaşasa İdi Onların Değil Sizlerin Kelleri Giderdi. Cehaletinizden!

Kürtler Müslümandır. Anzaklıklar Gibi Gayri Değildir. Yani İki Kere Hata Yapılmaktadır. Atamızın Müslüman Olmayanlara Karşı Bile Merhameti Sevgisi Var İse Müslüman Kardeşlerimize Neleri Vardır. Sonuç Olarak Arzulanan Oyuna Gelmeyip Aramızda Ki Bağları Çözme Yoluna Gidelim. Orada Burada Şövenist Naralar Atmak Yerine Gerçek Türk Tarihini Okuyalım. Sanal Ortamda Milliyetçilik Adına Kin Nefret Tohumları Ekmeyelim. İnsanı İnsandan Ötürü Sevelim.

Şunu Da Asla Unutmayalım! Orada Burada İnsanları Bebekleri Katledenler Ne Müslümandır Nede Kürttür. Kürt Görünen Devşirmeler Dönmeler Ve Casuslardır. Olsa Olsada Cehaletin, Nefretin Körüklediği Kürt Gençleridir. Her İki Taraftanda Masum İnsanlar Ölmektedir. Bu Yüzden Nefret Artmaktadır. Ancak Bu Oyuna İki Tarafta Son Vermekdikçe Akan Kanlar Bu Topraklarda Son Bulmayacaktır.

 

Saygılarımla (KBÇ)

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.