Bıktım Sizin Atatürk’ünüzden!

”Marifet; Atam Yatağından Kalk Kurtar Bizi Demek Değil, Yıllardır Uyuduğunuz Yatakları Terk Etmektir.”

Bıktırdınız, Usandırdınız. 10 KASIM GELİYOR YA! Tamam İşte. Tam Fırsatı. Ayinler Başlasın. Profil Fotoğrafları Değişsin. Tapının.

YETER ARTIK! Allah Mıdır Peygamber Midir Atatürk? Yoksa Benim Bilmediğim Bir Şey Midir? Bırakın Artık Şu Sanal Tapınma Yollarını. Senelerce Tükentiniz İçlerinizi Boşalttınız Bomboş Kaldınız. Birisi Sinir Uçlarınıza Dokunduğunda Da Hemen Atatürk’çüyüz Dersiniz. O Ne Demektir Yahu? Atatürk’çü Ne Demek? Senin Bir Kimliğin Yokmu Kardeşim? Karakterin, Haysiyetin, Namusun, Şerefin, Sıfatın Yok Mu? Bu Ne Tapınmadır Böyle. Önce İNSANIM Desene! Ben İNSANIM Desenize!  İnsan Gibi Yaşamayı Öğrensenize. Her Bir Haltı İşleyip İşinize Geldiğinde Atatürk’çü, Mevlana’cı, Yunus’cu Oluyor Veriyorsunuz. Sonra Bir Anda Değişip, Biri Bu Adam Çok Değerli Diyor Hrant’çi Oluyorsunuz. Yahu Siz KİMSİNİZ? Nereden Geldiniz? Nereye Gidiyor Sunuz? Ben Tanımıyorum Sizleri. Siz Türk Müsünüz? Müslüman Mısınız? İnsan Mısınız? Nesiniz Ya? Ocu Bucusunuz Da Kimsiniz Tam Olarak? Bi Onu Söyleyinde Bende Bileyim. Kimliğiniz Yok! Şahsiyetiniz Yok. Ahlakınız Yok. Namus Ar Yok! Nesiniz Siz? Sanal Alemde Hepiniz Birer Ocu Bucusunuzda Gerçekte Kimsiniz? Hadi Kalkın! Gelip Sorun Hesabını Benden. Yakama Sarılın; Ben Buyum Deyin Birinizde Bende Sizleri Tanıyayım. Örnek Alayım. Takdir Edeyim. Sayayım Seveyim.

İki Kelimeyi Bir Araya Getiremiyorsunuz Ama Sürekli Ocuyum Bucuyum Diyorsunuz. Kimsiniz Arkadaşım. Kim? Hangi Örgüte Bağlısınız? Hangi Tarikat Bu? Nasıl Beyinleriniz Yıkanmış Böyle. Ben Ki Bu Kadar Cemiyet Tarikat Örgüt Tanıdım Gördüm. Ama Sizin Gibileri Göremedim. Gerçekten Kime Bağlısınız? Merak Ediyorum. Bu Diyara Ait Değilsiniz Onu Biliyorum.

Beni Bile Usandırdınız Atatürk’ten. Yeter Artık. Bir Şey 50 Defa Denmez Ki. Bu Kadar Sanal Bu Kadar Balon Sevgiler Olmaz Ki. Atatürk’cüyüz Diyenlerin Kaç Tanesi İlkelerini Bana Sayabilir. Sayarda Hangisini Uygular Hayatında. Anlamak Mümkün Değil. Benim Bildiğim Tapınma İslamiyet Öncesi Vardı. 500’lü Yıllarda. Putperest Dönem Eskidendi. Ne Oldu Sizlere. Atalarınıza Mı Özendiniz? Onların Bile Bir Amacı Vardı. Felsefesi Vardı. Sizin Ki Nedir? Yoksa İşinize Böyle Daha Mı Kolay Geliyor?

Atatürk’ten Daha Önemli Kıymetli Değerlerimiz Var Bizlerin. Göremiyor Musunuz? Bu Kadar Boş Tapınmalar Yüzünden Bu Hallere Düştüğünüzüde Mi Göremiyor Sunuz? Kabak Tadı Verdi Artık Ocu Buculuğunuz! Sahte Gözyaşlarınız. Ağlamalarınız Üzülmeleriniz. Samimi Gelmiyor Artık.

”Marifet; Atam Yatağından Kalk Kurtar Bizi Demek Değil, Yıllardır Uyuduğunuz Yatakları Terk Etmektir.”

 

YAZIK Kİ YAZIK. Bu Kadar İsmini Andığınız Mustafa Kemal Sizleri Görse NE İçin Mücadele Ettiğini Sorgulardı. Yazık. Bir Kelam Öteye Götüremediniz Adamı. Fikirlerini. Hani Bazı Hocaların Kafalarını Vurdurmuştu Ya Hani Sizlerde İyi Olmuş Demiştiniz Ya. İşte O Kafaları Vurulan Hoca Değildi Aslında Zihniyetti. Sizin Gibilerin Zihniyeti. Başlarınız Gövdenize Ağır Geliyor ARTIK.

Bu Topraklar Çok Hainlik Gördü. Ama Sizler Gibi İkiyüzlüsünü ASLA!

KENDİNİZE GELİN! BIRAKIN TAPINMAYI! ÖNCE İNSAN OLUN!

Bu Arada Ben Kim Miyim?

Tür’üm Türk! Ne Müslüman Türksüz Ne De Türk Müslümansız Olur. Sonrasıda YOK!

(KBÇ)

Bıktım Sizin Atatürk’ünüzden!” için 3 yorum

    1. Helal olsun kardesim. Ellerine saglik. Yazdiklarinla o kadar haklisin ki. Seninle ayni duygulari paylasiyorum. Bu yazdiklarini okumadan önce kendimi gercekten bu konuda yanliz hissediyordum diyebilirim. Sanki benim düsüncelerimi kaleme almissin gibi hissedim biran. Iyiki senin gibi insanlarda var Türkiyede. Allaha sükürler olsun. Senin gibi cesaretli ve kisilik sahibi olan, putlara ve kisilere tapmayan, gecmiste degil gelecekte yasayan, gecmisin degil gelecegin hesabini yapan, ölüleri degil dirileri seven ve sayan. Türklügü bir atatürk olarak degil bir bütün olarak gören müslüman kardesim, tekrar ellerine saglik.

      Beğen

  1. ATATÜRKÇÜLER “Ne olduğunu Sn.Erdoğan’dan öğrendiğimiz Topçu Kışlası meğer bizim Potemkin Zırhlı’mızmış! Keşke o zırhlıda çıkan isyanı bastıracak bir Rus MK Paşa çıksaydı da, dünya komünizm illetine dûçâr olmasaydı” diye bir ortak deklarasyon yayımlasınlar; Amerika Erdoğan’ı bitirir, yerine YILMAZ BÜYÜKERŞEN’i getirir. Her şeyin bir bedeli var kısacası.

    Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.