Aslında Her Şey Şimdi Başlıyor!

Aslında Herkesin Derdi Aynı!

 

Memleket Aşkı!

 

Sağından, Solundan, Eylemcisinden, Sabredene Kadar; Herkes Aslında Bu Ülkenin Özgür, Mutlak Bağımsızlığını İstiyor ve Arzu Ediyor.

 

Biri Şekilden İsterken, Biri Gönülden Arzu Ediyor. Biri Öylesine İstersen Biri Böylesine İstiyor. İstiyor İstiyor Ama Her Tarafın Da Aynı Şeyi İstediğini Bir Türlü Göremiyoruz. Aslında Göreceğiz De, Öyle Haince İtelemeler Yapılıyor Ki, Görmeye Fırsatımız Olmuyor.

 

Dikkat Edilirse; Tam Kendimize Gelip, Sakince Düşünsek Olayları Kendi Aklımızca Yorumlamaya Başlasak Görmeye Başlayacağız. Sağduyu Dediğimiz Mutlak Değer Çalışacak Çalışmasına Ama Tam O Sırada Başka Bir Hassas Konu İle Tahrik Ediliyoruz.

 

Birine TC.’yi Siliyorlar Deniliyor, Birine Camii’de Olay Var Deniliyor. Hassas Noktalarımıza Sürekli Dokunuluyor. Öyle Ya Da Böyle. Kısaca Ortak Hassas Değerlerimiz Üzerinden Belirli Gruplar Bizi Tahrik Edip,Birbirimize Düşürüyor.

 

Elbette Her İki Tarafında Arasına Karışan, Vatan Hainleri Mevcut. Bunu Kimse İnkar Edemez, Çünkü Gezi Olaylarında Parkın Duvarlarına PKK Yazan, Apo Posterleri Asan İnsanları Herkes Gördü, Şahit Oldu. Yani Diyemeyiz Ki Bu Gösteriler Arzu Edilen Amacına Ulaştı. Aksine Düşmanın Senelerdir Yapamadıkları Şeyleri Biz Onlara Kendi Ellerimizle Sunduk.

 

İstanbul’un Göbeği, Taksim Meydanına, AKM ve Atatürk Büstü Üstüne PKK Flama ve Bayrakları, Örgüt Başının Fotoğrafları İle Atamız Yanyana Geldi. Kendileri Bile Bunu Hayal Edemezken BİZLER VESİLE OLDUK!

 

Yani Hepimiz OYUNA GELDİK!

 

Utanması ve Düşünmesi Gereken Sadece Eylemciler Değil Halk ve Hükümette Olmalıdır. Bu Hainliğin Elbet Hesabı Sorulmalıdır. Ama Bir Şey Asla Unutulmamalıdır Ki, Aldatandan Çok Aldanan Yani Bizler Hatalıyız Ve Sorumluyuz. Ve Şu Unutulmamalıdır Ki, Eylemcilerden, Miting Alanlarını Dolduran Herkesin TEK DERDİ VARDIR;

 

VATANIN BÖLÜNMEZ BÜTÜNLÜĞÜ ve BAĞIMSIZLIĞI!

 

Kimse Bana Bunun Aksini Söylemesin, Yemem ve Yedirmem!

 

Sadece Oyuna Karşılıklı Geldiğimizi Ve Geleceğimizi Bilmek;Bu Olaylardan Nice Dersler Çıkarmalıyız. Ve Artık Mutlak DÜŞMANI Resmetmek En Büyük Arzumuz Olmalıdır. Birbirimizi Sileceğimize, Kıracağımıza, Yapıcı Olup, Aldanmamayı Öğretmeli ve Mutlak Düşmana Karşı Bir Olmayı Öğrenmeliyiz.

 

Vatan Hainlerinden Gayrı Kimsenin Bu Vatanın Yok Olmasını İstediğini Düşünmüyor, İnanmıyor ve Biliyorum. Bu Sebeple Tekrardan Herkesi Düşünmeye Davet Ediyorum. Çünkü Sanmayın Ki Herşey Bitti,

 

ASLIDA HERŞEY ŞİMDİ BAŞLIYOR!

 

Selam. Selam. Vesselam. (KBÇ)

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.