Asil Lakin Esir Millet

‘Türk Milletinde Bu Kültür Olduğu Müddetçe Bu Milleti Dünyada Hiç Bir Millet Yenemez ve Türk Milleti Dünyaya Hakimdir!’

 

Bu Yazı: Avrupa’ya Zamanın Da Sunulmuş Bir Raporun Özetidir. Avrupa Heyeti Viyana Kapılarına Kadar Dayanan Bu Milleti Araştırmak İçin Bir Heyet Oluşturmuş ve Oluşturulan Bu Heyet Anadolu’nun Bir Çok Yerine Giderek Tespitlerde Bulunmuş ve Muazzam Bir Gerçekle Yüzyüze Kalmıştır.

 

Esnaflar Arasında Gezen Bu Heyet, Esnafların Birbirine Verdiği Selamdan Tutunda Siftah Yapmamış Olmasını ve Bir Diğerinin Hakkını Yememek Adına Vermiş Olduğu Mücadele Kayıtlara Geçmiştir. Adaleti İse Davaları Yakından İnceleyerek Şahitlik Etmiş, Yeri Geldiğinde Kadıların Kendi Kendini Cezalandırdığı ve Hüküm Verdiğine De Şahitlik Etmişlerdir.

 

Halk Böyle İken, Elde Edilen Bilgiler Neticesinde Rapor Düzenlenmiş ve Kanaat Getirilmiştir.

 

‘Bu Millet Yenilmez ve Dünyaya Hakimdir.’

 

Bu Sebeple Top Tüfek Savaşları Yerine, İçten Ahlaki ve Örf Adetlerde Oynamalar Hesaplanmış ve Sahte Hacı Hoca ve Aileler İçeriye Sızdırılarak, Güven Zedelenmesi Aşılanmış ve Propagandalarla Birliktelik Akıllarda Zehirlenmiştir. Toplumun Bu Bütünlüğünü Bölme Adına Milletin Etnik Kökenlerine Dokunulmuş ve Kürt, Laz, Çerkez Kavramları Tekrardan Türetilmiş ve Üstüne Basılmıştır. Tüm Bu Etnik Kökenlerin Toplu Adına Türk Denildiği Halde Türkü, Kürdü, Lazı Ayrı Ayrı Gösterip Sanki Birbirinden Farklıymış Gibi Akıllarda Şeytani Bir Ayrımcılık Yaratılmıştır.

 

Sonuç İse Kaçınılmaz Bir Şekilde Toplum Gün Geçtikçe Kendi Öz Yapısını Terketmiş, Sımsıkı Bağlı Olduğu Örf ve Adetlerinde Gevşeklik Gösterip, Avrupa Özenti Başlamıştır. Osmanlı Devleti’nin Kanuni İle Başlayan Bu Özenti Devri Yıkılmaya Yüz Tutan Bir Millet Haline Getirilmiştir.

 

Son Ölümcül Darbeyi De Vurmak İçin Tüm Haçlılar Bir Sefer Düzenlemiş ve Kurtuluş ve Çanakkale Savaşları Tezgahlanmıştır.

 

Çok Şükür Allah (c.c.) Bir Kez Daha Türk Milletine Merhamet Etmiş, Yok Olmaya Yüz Tutarken Bir Kurtarıcı Göndererek Milleti Yok Olmaktan Kurtarmıştır.

 

Lakin Bedenen Özgürlüğünü Kazanan Bu Millet Gene İçeride Ki, Hainler Yüzünden Fikriyat Olarak Esir Kalmış ve Halen Bu Esaret Devam Etmektedir. Bu Milletin Örf Adetleri Ayaklar Altında Çiğnenmiş ve Çiğnenmekte Avrupa-i Moda Merak Haline Getirilerek İnsanlarımız Kendi Öz Yapısından Irak Edilmiş ve Edilmektedir.

 

Bu Sebeple, Hür ve Bağımsız Olamayan Millet Gün Geçtikçe Kutuplara Bölünmüş ve Bölünmeye Devam Etmektedir. Edecektir De. Şayet İnsanlarımız Tekrardan Kendi Öz Yapısının Sesini Dinleyerek Harekete Geçer ve Sahip Olduğu Asil Kanın Gereklerini Yapma İhtiyacı Duyarsa Muhakkak Ki, Hakkı Olanı Tekrardan Elde Eder ve Huzur Öncelikle Bu Milletin Sonra Da Bunalım İçerisinde Olan Dünya Devletinin Üzerinde Güneş Gibi Parlar.

 

Aslımıza Dönmek ve Tekrardan Asilliğimizi Yaşamak ve Yaşatmak Adına Selam Selam Vesselam. (KBÇ)

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.