Ahmak Akıl

Muhalefet Düşünce; İktidarın Gerici, Yozlaştırıcı, Demokrasiden Uzak Olduğunu ve Her Kelamında Medeniyetten, Demokrasiden Bahsettiği Halde Ona Karşı Olan İnsanlar Çıktığında Küfür ve Hakareti Hangi Zihniyete Sığdırabiliyorlar Açıkcası Anlamakta Zorluk Çekiyorum.

 

Herkes Sizin Gibi Düşünmek Zorunda Mı?

 

Senelerce Büyük Bir Sevgi ve Alaka İle Dinlediğiniz Nice Sanatçı Kendi Tarafını Bildirdi Diye Yani Sizler Gibi Düşünmedi Diye Onca Hakaretler, Ağıza Alınmayacak Küfürler İnsana Yakışıyor Mu? Ya Bir Türk’e Yakışıyor Mu?

 

Nerede Sizin Medeniyetiniz? Nerede Demokrasiniz? Nerede Sizin İnsan Haklarınız? Nerede Hani Sürekli Olarak Dile Getirdiğiniz Düşünce Özgürlüğü? Sanırsam Size Göre Düşünce Özgürlüğü Anca Sizin Düşüncelerinizin Yasaklandığında Geçerli Oluyor!

 

Ne Zaman Büyük Resime Bakmayı Başaracağız?

 

Zamanında Nice Gençlerimiz; Sağ-Sol Diye Sapkın Avrupai Bir Düşünce Uğruna Birbirini Öldürmedi Mi? Ne Çabuk Unuttu Bu Ülke Bu Gerçekleri.

 

Hadi Sizler Gençsiniz Unuttunuz Ya Da Görmediniz. Pekala Aileniz, Çevreniz De Mi Uyarmıyor Sizi Bu Sapkın Gidişata?

 

Sıra Da Ne Var? Sağcı, Solcu Bitti Şimdi Kürt Türk, Ya Da Gerici İlerici Savaşı Mı? Yıkıcıların Başımıza Açtığı Bu Belalardan Ne Zaman Kurtulacağız? Bizi Bize Düşürmek İçin Onca Gayreti Ne Zaman Göreceğiz? Daha Çok Kan Dökülünce Mi? Bir 10 Sene Daha Geriye Gidince Mi?

 

Bu Kadar Ahmak Mı Olduk? Bu Kadar Şuursuz Mu Kaldık? Akıl Dediğiniz Şey Nedir? Şekil Midir? Kafatasınız İçerisinde Duran Saksı Misali Midir?

 

Hakaretin, Beğenmemenin, Küfrün Her Halini ve Sonuçlarını Türk Milleti Görmedi Mi? Daha Neyi Merak Etmektedir? Lütfen Bunu Herkes Kendine Sorsun!

 

Dünyada Hangi İktidar, Gerçek Halkın İradesi İle Mi Gelmiştir Ki Söylenme, Hakaret, Küfürlerle Geri Gitsin! Bu Ne Ahmaklıktır Böyle!

 

Şeytanın Asl-i Sıfatı, Ahlakı Beğenmemek Değil Midir? O Zaman Her Beğenmediğimizle Aslında Şeytana Hizmet Etmiyor Muyuz?

 

-Eeee Ne Yapalım Bu Sistemi Beğenelim Mi?

 

Elbette Değil. Lakin Bu Beğenmemek İşini Bizlerin Artık Çözmesi Lazım. Beğenmemek Başkadır Onu İslah Etmek, Yok Etmek Başkadır. Beğenmediğiniz Bir Şeyi Düzeltmeye Çalışmak Başkadır, Esip Gürleyip Yanından Es Geçmek Başkadır. Terbiye Etme Başkadır, Koca Karı Gibi Sürekli Olara Söylenmek Başkadır! Bunu Ahmak Olan Aklımıza Sokmak Lazımdır!

 

Ve Şu Asla Unutulmamalıdır Ki, Eğer Bir Gün Muhalif Düşünce İktidar Olunca Şimdi Ki İktidar Size Ne Söyleyecek, Ne Yapacak Acaba? Onlar da Mı Küfür Etsin, Hakaret Etsin, Kavga Etsin? Bu Nasıl Zihniyet Böyle? Bu Nasıl Şuursuzluk Böyle!

 

Uyan Artık Uyan! Derin Uykulara Gömenlerden Hesap Sor! Kendi Milletinin Evlatlarından Değil. Eğer Sen Doğru Onlar Yalnış İse O Zaman Doğruyu Dile Getir, Yaşat, Beğendir, Sevdir, Örnek Ol Da Biz De Farkına Varalım İyi ve Kötünün Ne Olduğuna!

 

Saygılar Sevgiler Vesselam. (KBÇ)

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.