Adını Türk Koydum!

Türk’lerin Yaratılış Sebebi İle Doğasında Olan Taraf Duygusu ve Savaş İsteği; Tabii, Sürekli Olarak Onu Hareketli ve Canlı Kılar. Ancak Bu Öz-İçgüdünün İstismara Yönlenmeden Şekil Alması Elzem Bir Konudur.  Bir Taraf Tutulacaksa, Bu Atalarından Beri Gelen Türk-İslamiyeti Yolunda Dünyaya İslamiyeti Hakim, Türk’lüğü Efendi Kılması İle Olacaktır. Bu İnancın Dışında Her Ne Olursa Olsun, Eğer Bu Yolda Bir Sapma Yaşanırsa, Müsbet Olan Türk Gücü Zayıflar ve Zaman İçerisinde Yok Olmaya Doğru İlerler. Şu An Yaşadığımız Durum Gibi. Her Kafadan Bir Ses Çıkar, Ve Türk’ler Özlerinden Duyduğu Hislerle, Dışarıdan Empoze Edilen Bilgi Karmaşası Karşısında Kafası Bulanır. Doğru İle Yanlışı Ayırt Edemez. Kararlarını Yeni Aldığı Kararları İle Bozar. Kararsızlığını İyi Sezinleyen Düşman İse Türk’ün Üstüne Gelmekten Çekinmez ve Korkmaz. Sonuç Odur Ki, Türk’ün Türk’ten Gayrı Dostu Yoktur. Var Gibi Gözüken İse Ancak Türk’ün Aziz Duruşunun Gölgesinde Serinlemek İsteyenlerdir. Dost İle Düşmanı Ayırt Etmek Aslında Sanılandan Daha Kolaydır. Türk’ü Hakir Gören, Yapamaz-Yapamam, Edemem Diyen vs. Her Kim Olursa Olsun, Nerede Doğarsa Doğsun Türk Değildir. Düşmanıdır!

 

Uzun Bir Zamandır Türk’ün Tarihini Silmek Ve Yeni Baştan Abuk Subuk Detaylarla Süslemek Ve Bu Sayede Yeni Nesillerin Aslından Uzak Yaşaması Öngörülmüş ve Ciddi Çalışmalar Yapılmıştır. Bu Konuda Kayda Değer Bir Başarı Elde Eden Düşman Güçler, Her Geçen Gün Damarlarımıza Enjekte Ettikleri Zehirin Dozajını Arttırmaktadır. Ne Zaman Ki, Türk’ün Gücünü Her Kelamı İle Zikreden Zatlar (M.K.Atatürk, vs..) Bir Çalışma İçerisine Girdiği Anda Karşı Güçler Bu Çalışmaları Engellemiş ve Engellemektedir. Birlikten Güç Doğar İnancı İle Tüm Dünya Türk’lerinin Bir Araya Gelmesi ve Sona Giden Yolda Kendilerini Bu Cehennemden Kurtarmaları Gerekmektedir. Aksi Halde Atalarından Gelen Miras ve Öz-İçgüdülerine İhanet Etmiş, Sahip Çıkmamış Olacaklardır. Bunun Yaratacağı Vahim Tabloyu Da, Herkesin Kendi Düşünce Alemine Bırakıyoruz.

 

Zor Gibi Gözüken Ancak Sadece ve Sadece İncelik İsteyen Tabii Duygularımızı Şekillendirmek Ve Aslına Uygun Yaşatmak İçin Herşeyi Yapmamız Gerekmektedir. Bunun İçin Canımız Dahil Maddi Manevi Herşeyimizi Bu Uğurda Feda Etmeliyiz. Aksi Takdirde Yok Oluş Süreci, Türk’lerin Ağır ve Yüklü Bir Acısı Olacaktır. Herkesin Kendi İçinden Gelen Duygusunu Dinlemesi Ve Bu Sayede Ne İçin Yaratıldığını Kestirmesi ve Bu Yolda Ciddi ve Azimkar Olması Gerekir. Her Türk, Toplumundan Sorumluluk Duyar. Türk’ler Toğrağa Değil Bayrağına Yani Namusuna Değer Verir. Türk’ler İçin Namus Nedir Bilmeyenlere Tarih Boyunca Ağır Dersler Verilmiştir ve Gerekirse Gene Verilecektir.

 

Herkesin Haddini Bilmesi Önemle Rica Olunur. Yaratılış Sebebi! Düzeni Sağlaması İçin Bir Ordu Yaratıldı. Adını TÜRK Koydu!

 

Ne Mutlu Türk’üm Diyene!

 

Vesselam.

(KBÇ)

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.