Ön Söz

Belkide insanlar olarak yaşadığımız tüm sıkıntıların kaynağında, doğru olduğunu zannettiğimiz bilgilerle, doğru bilgilere sahip olma sıkıntımız vardır. Yanlış bilgi ve kodlamaların toplumlar için ne denli olumsuz sonuçlar doğurduğunu ve doğuracağını düşündüğümüz de bilginin doğru ve yanlış şekilde kodlanmasının önemi, kendiliğinden ortaya çıkmaktadır.

 

O kadar önemli bir gerçektir ki, bu; Dünya insanına duyuracak şekilde haykırarak ifade etmeye çalışsanız ve yaşamınızın tamamını buna ayırsanız yine azdır. Tüm peygamberlerin gönderilme sebebi de, bu değil midir zaten?

 

Yalanlarla bozulmuş toplumlara gerçekleri anlatmak..

 

Kim doğru kim yanlış? Kim gerçek kim ya da ne sahte? Hangisi haklı? Neden kahraman hain, hain kahraman çıkabiliyor? Nakşibend Hazretleri ya da Osman Bedrettin Hazretleri islam dini içerisindeki birer motif mi? Daha fazlasını neden bilmeyiz? Neden Atatürkle ilgili, tarih halen tüm gerçekliğiyle öğretilmez. Öğretilmeyen tarih sizce sadece yakın tarih mi? Ya Osmanlı? Ya Türkler? Yıllardır hikayelerle mi oyalanıyoruz? Toplumlar ve müslüman ülkeler içindeki tüm kaos ve kargaşalar kendiliğinden meydana geliyor da çok masum olarak mı gelişiyor? Halen müslümanlar neden okuduğu Kuran ayetlerinin anlamını bilmez?

 

Hangi asırlarda tüm insanlara ‘nokta operasyonlar’ yapılmış ve değiştirilmişlerdir? Allahın kader alanına neden operasyonlar yapılmaya çalışılmıştır? Dünya tarihi ”Gerçek Bilginin Temsilcileriyle, sahte ve uyduruk bilginin temsilcilerinin savaşı şeklinde ikiye ayrılabilir mi? İşte bu mükemmel mücadelede neler olup bittiğini öğrenmek istiyorsanız KOD- 0 4.BÖLÜM MERKEZ-ÇEMBER adlı kitabı mutlaka okuyun. Kendinize sürekli: ‘Olamaz! Bu mümkün değil! Hadi canım sende! Aman Allahım! Acaba?’ demeye hazır mısınız?

 

Sıkı durun o halde.. Tarih yeniden yazılıyor.

 

Habib C. Kartal

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.