kOD 0

Kod Sıfır 4. Bölüm Merkez Çember

Yazar

993428_10201361818625114_1894032346_n

Adına tecelliyat mı yoksa bir oyun mu denir bilinmez. Lakin şu net bir şekilde gözükmekteydi ki, Yıkıcı Taraf bugüne kadar gelmiş geçmiş tüm peygamberleri bizzati görmüş, yaşamış hatta nice peygamber onları ölümden, esaretten kurtarmıştı. Lâkin onlar kurtuluşa erdikten hemen sonra gene eski alışkanlıklarına geri dönmüş ve vefasızlık göstererek ihanet etmişlerdi. Oysa öyle bir mevcudiyet gelmişti ki, hiç görmedikleri, yaşamadıkları halde Son Peygamberi temsil eden kişilere bile vefa göstermiş, canlarını, mallarını, evlatlarını, hayatlarını dahi feda etmiş, etmekteydi. İşte bu mevcudiyetin adına Türk denmekteydi. Belki de, sırf bu yüzden Son Peygamberin Son Vasiyeti onlara emanetti.

kodsıfır4Çok Yakında Sizlerle!

Kod Sıfır 4

Benzer Yazılar

Yorum (9)
 1. Canan 8 sene Önce

  kitabın ilk bölümünü elime aldığımda bu zamana kadar tarih derslerinde bize öğrettiklerinden fazlasını sunabileceğini düşünmemiştim.ancak okumaya başladıktan sonra sadece tarih değil öğretilen tüm bilgilerimi sorgulamaya başladım,düşündüm…okudukça farkettim ki bunca zaman bize öğretilen,ezberletilen bilgilerin hepsi farklı şekillere uyarlanarak empoze edilmiş.kendi doğrularımla çelişkiler yaşadım.bu kadarı da olmaz dediğim her şeyin olabileceğini farkettim.o kadar çok yanlış pencere açılmış ki önümüze doğru olanı bulamaz olmuşuz.ve bundan dolayıda neyi nasıl gördüysek ona inanmışız.biraz olsun doğru pencereyi aralamama neden olan KOD 0 serisini bizlere sunduğu için Kürşat Burak ÇAĞIL’a ne kadar teşekkür etsem azdır.

  Yanıtla
  • Sayın Canan Tekçe;
   Farkı farklı olan görür, anlar ve bilir. Ben size özellikle teşekkür ederim. Bazıları şeyleri farkedemedilmek yani idrak edebilmek ciddi bir lütuf haline geldi. Amacımız insanların bulanık aklını daha çok bulandırmak değil. Sadece kendi bakış açımızla tarihin gizemli sayfalarına ışık tutabilmek. Acizane gördüğümüz, duyduğumuz ve tecrübe ettiğimiz halleri yazık.
   Sevgiler saygılar efendim.

   Yanıtla
 2. Serap 3 sene Önce

  Merhaba
  Kitabın ilk 3 bölümünü aldım ve okudum fakat 4.bölümünü bulamıyorum. Benim için önemli. lütfen yardim 🙏

  Yanıtla
 3. BaranKavlak 2 sene Önce

  Ben sadece 1.kitabınızı okumuştum geçen sene. O Zamandan beri arıyorum. Kitaplar sadece Türkkitap.de adresinde var ve euro üzerinden.Aternatif tarih seven biri olarak oldukça hoşuma giden bir kitap ama bırakın 4.yü 2.yi bile bulmakta zorlanıyorum ve sadece ikinci el maiyetinde fahiş fiyatlarla satıyorlar.Okumak isterim umarım bir an önce basarsınız

  Yanıtla
  • Merhabalar efendim. Şu an için basılı olarak eserler mevcut değil. En kısa sürede ilgileneceğim. Şu an için yurt dışındayım. Yayınevi sözünde durmadığı için eserlerin basımı yok. Saygılar.

   Yanıtla
 4. Ahmet 1 sene Önce

  Sizin kitaplarınızı okudum. Aslında sizi gibi değerli bir insanla yüz yüze görüşmeyi çok isterdim.

  Yanıtla

Yorum

Your email address will not be published.